Публічний конфлікт між Дубінським та губернатором Бно-Айріяном (ВІДЕО, ФОТО)

У Київській області між Олександром Дубінським та головою Київської обласної державної адміністрації Михайлом Бно-Айріяном розгорівся конфлікт

Про це повідомляє інформаційний портал з посиланням на “Киевласть”.

Причина сварки – одіозні особистості, які можуть зберегти свій вплив в столичному регіоні.

У цьому відео Дубінський наполягає, що в двох районних адміністраціях (Васильківської та Обухівської), а також в самій Київській обласній держадміністрації до сих сидять люди Ігоря Кононенко і сидять лише тому, що голава КОДА Михайло Бно-Айріян теж може бути з ними тісно пов’язаний.

“Чому я до сих пір не відкрив приймальні в Обухівському та Васильківському районах, в Українці, і чому ви мене там не бачите? Все дуже просто: справа в тому, що цими районами досі керують люди Ігоря Кононенко”, – говорить Дубінський.

Далі він зазначає, що в Обухівському районі голова райдержадміністрації Михайло Письмовий звільнений, але до сих пір в статусі якогось секретаря і фактично виконує обов’язки голови РДА.  У Васильківському районі одіозний персонаж, Владислав Одинець, який бив журналіста, був визнаний винним і звільнений, але все одно сидить прямо в адміністрації та управляє через свого першого замісника Євгена Червенко – і цей персонаж подав свою кандидатуру на посаду голови РДА.

“І він, і Письмовий подали свої кандидатури за програмою “LIFT”. Цих людей призначав, ними керував, щоб дерибанити гроші, саме Кононенко, – підсумовує він та продовжує. – Хто у нас є губернатором Київської області? Михайло Бно-Айріян. Який між ними зв’язок? Як люди Кононенко при новому губернаторі можуть керувати цими, стратегічно важливими районами Київської області – де Одеська траса, Дніпро, “золота земля”? Як вийшло так, що в районних адміністраціях, представницьких органах, які безпосередньо управляються з кабінету Бно-Айріяна, не змінюються голови?”

Дубінський говорить далі, що Бно-Айріян раніше працював в компанії “Укренерго”, і якщо “погуглити” цю назву разом з прізвищем “Кононенко”, то дізнаєтеся багато цікавого: в період, що там працював бно-Айріян. Посадові особи цієї компанії видавали тендери і заробляли з них гроші, одним з підписантів тендерної документації був Бно-Айріян. Наприклад, тендер на 244 тис грн – невеликий, але з бідного по копійці, багатому гривня – виграла фізична особа-підприємець Олександр Плащенко: кращий друг Бно-Айріяна і брат виграв конкурс на посаду директора департаменту архітектури КОДА. Який збіг на тлі розповідей про LIFT! А головний архітектор займається узгодженням всього будівництва в області.

“Цікавіше те, що конкурс на головного будівельника області – директора департаменту капітального будівництва КОДА – виграв Назаренко, заступник голови КОДА. Він був призначений в адміністрацію в січні 2018 року. А хто був тоді призначений наглядачем за Київською областю? Знову Кононенко. Які збіги! Люди Кононенко досі керують в Васильківському, Обухівському районах. Тому поки вони там, я не можу там займатися своєю діяльністю. Але ми все одно їх звідти приберемо”, – резюмував народний депутат.

Сам Бно-Айріян на своїй сторінці в Facebook опублікував відео, де усно почав спростовувати заяви нардепа, а заодно дорікнув в тому, що той, мовляв, шукає виправдання, щоб не займатися нагальними проблемами району.

Друзі, привіт!Нещодавно Александр Дубинский у своєму відео влозі намалював схеми, в якіих я нібито беру участь у Київській області.Ось моя відповідь народному депутату України. І ось йому маленьке креативне завдання – показати в дійових особових, хто і як заробляє на вугіллі на його окрузі. Чекаємо. Дивіться та поширюйте.Ваш МК

Опубліковано Mykhailo Bno-Airiian Неділя, 8 вересня 2019 р.

Народний депутат і губернатор продовжили дискусію вже в коментарях до відео Бно-Айріяна, де останній після перепалки запропонував Дубинському “допомогти з крутими проектами та ініціативами; запишемо в співавтори “, а сам Дубинський має намір звернутися в правоохоронні органи з проханням про перевірку губернатора.

Такаж нагадаємо, що було оголошено в розшук Сергія Скуратовського, який є колишнім депутатом Верховної Ради від радикальної партії.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap