Уже в найближчі роки населення Крюківщини може зрости до 120 тис. осіб.

– Місцева влада хоче провести каналізацію не на Київ, як було заплановано генпланом 2013 року, а вбік с. Тарасівка. Споруди передбачається прокласти через приватний сектор, а очищені 20 тис. кубів на добу скидати в озеро Крючок, яке ризикує підмити мега-полігон, розташований поблизу. Це вкрай отруїть воду в селі, кажуть місцеві жителі.

– Через паводки вода з Крючка вже підмиває полігон, через що питна вода в низці свердловин села отруєна важкими металами.

На сьогодні у Крюковщині немає відповідної каналізації. На будівництво інженерних споруд знадобиться кілька років, але на той час населений пункт може бути тотально забудований висотками і тоді чекай екологічного колапсу.

“Освоєння” кладовища

На житловому масиві Оришки хочуть облаштувати кладовище, до якого є багато запитань. По-перше, державні будівельні норми передбачають облаштування цвинтаря не ближче ніж 300 м від житлової забудови, проте деякі зацікавлені особи вже звернулися до Держпродспоживслужби із запитом щодо зменшення санітарної території навколо кладовища з 300 до 100 м.

По-друге, за словами місцевих, у кадастровій карті немає номеру ділянки, де хочуть облаштувати кладовище, відповідно немає його розмірів і меж, до того ж ділянка не передана під кладовище комунальному підприємству.

“Однак комунальне підприємство “Благоустрій Крюківщини” замовило проект кладовища, витративши на нього більше 334 тис. Місцева влада не мала права платити ці гроші. Прокуратурою області вже відкрито кримінальне провадження”, – розповіли нам люди.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap