На Київщині перевірять програму для Всеукраїнського перепису населення

З 1 по 26 грудня на території Пісківської селищної територіальної громади відбудеться пробний перепис населення (ППН), завдання якого підготовка до Всеукраїнського перепису населення 2020 року.

Як повідомляють у Бородянській РДА, під час пробного перепису населення здійснюватимуть попередню перевірку програми, переписного інструментарію та застосування інноваційних технологій, а також визначать методи та основні організаційні заходи для подальшого використання їх у Всеукраїнському перепису населення 2020 року.

Як повідомлялося раніше, пробний перепис населення стартував у Бородянському районі Київщини та частині Оболонського – в столиці.

Зокрема, мешканці Пісківської селищної ОТГ можуть в період з 1 по 10 грудня самостійно заповнити анкету на спеціальному порталі в мережі інтернет, для чого потрібно мати електронний підпис. Або можуть надати усні відповіді на запитання анкети переписувачу, який завітає до громадян з планшетом у період з 14 по 23 грудня. Наголошується, що переписувач має показати посвідчення і паспорт.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap