В Україну завезли сироватку від дифтерії

250 флаконів дифтерійного антитоксину завезли в Україну в листопаді. Це гуманітарна допомога від ПРООН та Посольства Республіки Індія в Україні. Таким чином, було створено централізований запас сироватки, який дозволить оперативно надавати необхідну кількість доз для лікування пацієнта у разі необхідності. Повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Після розподілу сироватки поїдуть у регіони України найближчим часом.
Зазначимо, що дифтерійний антитоксин використовується для лікування у випадку лабораторно підтвердження діагнозу та наявності медичних показів до введення сироватки. Доцільність введення сироватки та кількість доз визначається лікарем.

Як повідомляв «Погляд» наприкінці жотвня, випадки захворювання на дифтерію В Україні було двічі лабораторно доведено.

Щоб захистити себе та своїх рідних, потрібно зробити щеплення від дифтерії, яка є небезпечною хворобою, що загрожує летальними наслідками.

Нині в Україні є понад 5 млн доз вакцини від дифтерії, які розподілені по всіх областях. Протягом грудня регіони додатково отримають ще 75 тис. доз вакцини АДП, яка на даний момент вже доставлена в Україну.

Безоплатне щеплення можна зробити, звернувшись до педіатра, терапевта чи сімейного лікаря, з яким у вас укладена декларація.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap