Канікули для школярів

 Цієї зими учні відпочиватимуть більше двох тижнів, аж до 8 січня

Про це повідомляє Depo.Київ.

Так, навчальні заняття в 2019-2020 навчальному році організовано за семестровою системою. І зимові канікули в київських комунальних загальноосвітніх навчальних закладах триватимуть з 23 грудня 2019 року до 7 січня 2020 року включно. Проте остаточне рішення про графік та тривалість канікул за керівництвом навчального закладу.

Окрім канікул, учні також матимуть декілька поодиноких додаткових вихідних. Вони збігаються із офіційними державними святами:

25 грудня (середа) – католицьке Різдво (припадає на зимові канікули);
8 березня (неділя) – Міжнародний жіночий день (найімовірніше, що додатковим вихідним днем буде понеділок 9 березня);
19 та 20 квітня (неділя та понеділок) – Світле Христове воскресіння, Великдень;
1 травня (п’ятниця) – День праці;
9 травня (субота) – День Перемоги (скоріше за все, вихідним днем буде понеділок 11 травня).

Пропустить через 12

Зазначимо, що дати останніх дзвінків щорічно зазнають змін, тому закінчення останньої чверті у 2020 році теж може бути перенесено.  Закінчитися літні канікули традиційно повинні 31 серпня.

Додамо, що з 2015 року Міністерство освіти України надало право школам самостійно визначати дати шкільних канікул. Але в кожному разі під час визначення цих дат навчальні заклади мають орієнтуватися на певні вимоги, зокрема, мають враховувати, що загальна тривалість канікул упродовж року не повинна бути менша за 30 днів.

При сильних морозах столичних школярів можуть відправити на додаткові зимові канікули. Але рішення про це має бути прийняте окремою комісією міста з питань надзвичайних ситуацій. Так, за низької температури повітря надворі – мінус 25 градусів для початкової школи; мінус 28 градусів – для середньої школи; мінус 30 градусів – для учнів 10 та 11 класів. Якщо температура повітря в навчальних приміщеннях нижче +18 градусів – проводити заняття заборонено.

Під час масової захворюваності школярів: карантин може бути оголошено в окремій школі, окремому районі, місті або області за перевищення епідемічного порогу захворюваності в 25% від загальної кількості учнів.

Нагадаємо, що навчальний рік у школах в Україні розпочався 2 вересня 2019 року та триватиме оріентовно до 31 травня 2020-го.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap