На Київщині є потужна і оснащена сучасною технікою вотчина сім’ї Засух. Колишній губернатор чудово адаптувався до сучасної системи.

Власники новачка УПЛ ведуть потужний аграрний бізнес, мають скандальне політичне минуле й переробили під себе ціле село. Місцеві жителі не проти.

Хто такі Засухи

Знайомтесь, це сім’я Засух — подружжя Анатолія та Тетяни. Вони є однією з найвпливовіших родин Київщини. Син Засух Андрій – президент «Колоса».

Анатолій Засуха — екс-нардеп (друге скликання) та колишній губернатор Київської області. Він обіймав цю посаду рекордних дев’ять років в часи президентства Леоніда Кучми, в близьке оточення якого входив.

Після Помаранчевої революції потрапив під кримінальне переслідування, яке ініціювала нова влада. Йому інкримінували перевищення службових обов’язків. Потрапив у міжнародний розшук, зокрема, в базу Інтерполу. Переховувався деякий час в Росії, де за непідтвердженою інформацією працював заступником губернатора Московської області (в 2002 році отримав орден Дружби від президента Росії Путіна).

Повернувся в Україну, коли 2006 року справу проти нього закрили та припинили розшук. Після цього політичною діяльністю більше не займався, на відміну від дружини.

Тетяна Засуха — центральна персона в цій історії. Саме їй належить агрофірма «Світанок», завдяки якій живуть та розвиваються Ковалівка та «Колос». Фірму Тетяна заснувала на базі ковалівського колгоспу імені Щорса, головою якого вона стала на початку 90-х, змінивши на посаді свого чоловіка.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap