Взяли на гарячому: СБУ затримала митників, які брали хабарі з “італійських бусів” на КПП “Тиса”

Сьогодні, спецпідрозділом “К” управління СБУ в Закарпатській області спільно з регіональною військовою прокуратурою затримано митників-хабарників на КПП “Тиса”, на україно-угорському кордоні.

Як дізналося Мukachevo.net останні системно займалися поборами у водіїв мікроавтобусів із українськими заробітчанами, які переміщували з Італії в Україну посилки — так звані передачі заробітчан своїм близьким в Україну.

Джерела з СБУ ексклюзивно повідомляють, що працівники Чопськоі митниці, а саме з підрозділу по боротьбі з контрабандою, організували системний збір хабарів з водіїв бусів заробітчан.

— Вони створювали штучні перешкоди останнім під час проходження митного та прикордонного контролю, за усунення яких і вимагали гроші. На разі митників затримали СБУшники, саме при вимаганні та одержанні чергового хабара у водія буса, – повідомляють джерела.

Також, під час проведення слідчих дій було виявлено так звану “чорну касу “, куди вся зміна даного митного посту ховала гроші, щоб в подальшому їх розділити між собою.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap