Як пояснює Медведчук історію з перельотами в Оман у : ” В літаку окрім моєї сім’ї – нікого не було “

Народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Віктор Медведчук, розповів кореспонденту Радіо Свобода, хто перебував на борту літака, яким він користується, під час перельоту з Оману до Москви.

«Я користуюся цим літаком відповідно до угоди, яка в мене підписана з оператором на авіаперевезення, іноді я використовую цей літак. Щодо перебування цього літака в Омані, то я можу сказати так, дійсно, він 7 січня був в Омані, 8-го він вилетів в Москву. Він в даному випадку перевозив сім’ю моєї старшої доньки (Ірини – ред.). І більше на борту цього літака ні на шляху до Оману, ні на шляху з Оману до Москви, крім сім’ї моєї дочки, нікого не було», – зазначив Медведчук.

На уточнююче запитання кореспондента Медведчук пояснив, що літак лише забирав сім’ю його дочки, які приїхали до Оману на відпочинок наприкінці грудня.

Він уточнив, що на борту літака перебували, крім його дочки, її чоловік Андрій Рюмін та троє їхніх дітей.

Медведчук наголосив, що Рюмін не знайомий з президентом України Володимиром Зеленським і не зустрічався з ним в Омані.

Народний депутат відкинув і інформацію про те, що нібито на літаку побував помічник президента Росії Владислав Сурков. «Літак летів без пасажирів з Києва до Оману. Як пан Сурков міг потрапити в цей літак? І з Оману до Москви він летів з сім’єю моєї дочки. Більше там нікого не було», – розповів він.

Медведчук зазначив, що користується цим літаком кілька місяців, а загалом користується «двома-трьома» літаками.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap