Прикриває втікача! Леді Ю потрапила у гучний скандал… Таємні зв’язки виплили на поверхню!

Юлія Тимошенко більше не приховує, що захищає підозрюваних у корупційних злочинах, які перебувають в міжнародному розшуку за запитом НАБУ, про це пише 24 канал у статті – Маски скинуто: соратник Тимошенко виступив на захист Онищенка.

Юлія Тимошенко замовила слово за одного з найбільш одіозних фігурантів справ НАБУ. Найближчий соратник Тимошенко виступив на захист депутата-втікача Олександра Онищенка.

Онищенко – фігурант однієї з перших гучних справ НАБУ, людина, яка казала, що підкуповувала депутатів на замовлення Петра Порошенка. А ще – він посередник, який начебто намагався отримати відкупні для попереднього президента від Ахметова.

Але в тіні цих історій залишилися відносини між Онищенком і Тимошенко, яка завжди відкидала, що отримувала гроші від газового ділка. Втім, зараз стають відомими нові подробиці, що показують таємний характер стосунків підозрюваного в корупції з Юлією Тимошенко.

Звернення Онищенка до німецької влади про отримання ним політичного притулку своїми листами підтримали семеро українців, встановила “Німецька хвиля”:

депутат ОПЗЖ Нестор Шуфрич, який давно дружить з Онищенком;
колишні депутати Віталій Купрій та Надія Савченко;
редакторка сайту “Страна” Світлана Крюкова;
але ще одне прізвище з числа тих, хто вписався за Онищенка, мало відомо пересічним українцям. Але дуже відоме правоохоронним органам та Нацбанку. Це депутат нинішнього та декількох попередніх скликань від партії “Батьківщина” Костянтин Бондарєв.
Бондарєв має репутацію одного з гаманців політичної сили Юлії Тимошенко. Він уже багато років очолює осередок її партії в Київській області.

Те, що Бондарєв підтримав звернення Онищенка про надання політичного притулку в Німеччині, ламає всю публічну легенду Юлії Тимошенко, що вона ніколи не отримувала грошей від Онищенка та порадила запропонованого Онищенком міністра екології в уряд Яценюка виключно із благородних мотивів.

Та й сам Онищенко називав себе спонсором партії Тимошенко – відповідні документи є у розпорядженні “Німецької хвилі”. Про це Онищенко повідомляв у письмових свідченнях німецьким органам юстиції: мовляв, він фінансував “Батьківщину”, чим викликав невдоволення президента Петра Порошенка.

Сама постать Бондарєва з партії “Батьківщина” є більше ніж сумнівною. Керівництво Нацбанку пов’язувало його аферами, які здійснював збанкрутілий банк “Велес”.

Дивно, чому Юлія Тимошенко продовжує називати себе чесним політиком, якщо вона заступається за Онищенка та тримає біля себе Бондарєва.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap