Затримані українці займалися в Азовському морі браконьєрством, – ФСБ

За інформацією видання, один із затриманих повідомив також, що знав про заборону ловити камбалу-калкан мережами відповідно до протоколу російсько-української комісії з питань рибальства в Азовському морі від листопада минулого року.
Відзначається, що за словами українців, претензій до російських прикордонників вони не мають, психологічний і фізичний вплив на них не чинилося.

Перед цим факт браконьєрства визнав капітан затриманого судна.

Народний депутат від «Слуги народу» Павло Мельник в соцмережах заявив, що українські рибалки, яких російські силовики схопили в Азовському морі – жителі села Райнівка Приморського району Запорізької області. Він також назвав імена затриманих – Сергій Гога, Олексій Іванов, Василь Тюркеджі і Максим Терехов.

Раніше ми повідомляли, що представники силових структур Криму в західній частині Азовського моря затримали маломірне судно з чотирма рибалками на борту. Разом з судном їх відвезли в порт непідконтрольною Керчі.

Також ми писали, що начальник Управління організації діяльності підрозділів поліції на воді і повітряної підтримки Нацполіціі Сергій Науменко заявив: за перші два тижні 2020 року рибалки-браконьєри завдали державі збитків на 540 тисяч гривень.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap