Кива розкритикував Бойка та інших членів ОПЗЖ за те, що копають під нього на Полтавщині: “Поки я лажу, формую команду і борюся за інтереси партії, окремі під****си цією партією торгують”

Одіозний нардеп Ілля Кива звинувачує свого соратника Юрія Бойка у продажі франшизи партії ОПЗЖ бізнесмену на Полтавщині. Кива обурений, оскільки це “округ, який віддали під його крило”, повідомляють Патріоти України.

На Полтавщині у жовтні повинні відбутися місцеві вибори до ради. Відтак це стало причиною розколу в “Опозиційній платформі – За життя”.

У чому Кива звинувачує Бойка
Як розповів Кива, Стратегічна рада партії ОПЗЖ затвердила розподіл відповідальності на окрузі між крилом Рабіновича – Медведчука і Бойко – Льовочкіна. Карлівський район віддали під відповідальність самого Киви. Нардеп розповів: почав підготовку до перевиборів і поїхав на місце формувати команду. Втім, тут його чекало розчарування: голова Полтавської обласної організації партії Олег Сазонов, з відома Бойка, продав франшизу ОПЗЖ місцевому бізнесмену.

“У мене питання: скільки це буде продовжуватися? Що мені потрібно сказати чи зробити, щоб мої дії не обнулялися комерційними діями окремих під***сів?” – звернувся до Бойка Кива.
Ілля Кива обурюється: мовляв, як це так виходить – відповідальний він, а сутність партії продають бізнесменам. Тому він звертається до Юрія Бойка і просить пояснити, яка роль самого Киви у розвитку партії. “Поки я лажу, формую команду і борюся за інтереси партії, окремі під****си цією партією торгують”, – обурюється нардеп.

За інформацією ЗМІ, “місцевий бізнесмен”, про якого говорить Кива – це Юрій Кобченко, який у 2020 році невдало балотувався депутатом в облраду від “Слуги народу”. Він також має вплив на місцеві партії “Рідне місто”, “Пропозиція”, частину “Слуги народу”.

Патріоти України

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap