Експосол США про катастрофу недоімперії: “Путін ще не розуміє, що він не може виграти на Донбасі. Але є люди в Москві, які розуміють”

Президент РФ Володимир Путін ще не зрозумів, що він не може виграти у війні проти України. Про це сказав експосол США в Україні Джон Гербст в ефірі телеканалу “Україна 24”, зазначають Патріоти України.

“Кремль веде агресію. Це тому що Путін ще не розуміє, що він не може виграти на Донбасі. Але я думаю, що є люди в Москві, які розуміють, що вони не можуть виграти. Коли Путін або людина, яка вирішує в Росії, це зрозуміє, вони знайдуть спосіб переговорів, щоб вивести свої війська і зброю з Донбасу”, – сказав американський дипломат.

“До цього моменту Мінськ не підштовхнув процес виходу російських військ з Донбасу ні на один сантиметр”, – додав Гербст.

За словами дипломата, у Мінському форматі росіяни “говорять нісенітницю”.

“Тому формат не важливий. Важливий натиск на Москву з боку санкцій, військової допомоги для України”, – зауважив експосол.

Не можна опиратися на переговори з росіянами, Україні треба опиратися на свою силу – військову та економічну, опиратися на підтримку Заходу, щоб пошкодити російську економіку, сказав Гербст.

“Щоб вони (РФ. – Gazeta.ua) страждали від їхньої агресії”, – сказав дипломат.

“Американська підтримка Україні сильна і стабільна. І не тільки є важливою, а критично важливою. Байден добре виступав під час візиту Зеленського. Те, що ми дали ще військову допомогу, домовилися про рамки наших відносин – посилає сигнал не тільки українському народові, але теж Кремлю. Що якщо вони хочуть робити ескалацію в їх агресії проти України, то ми більше робитимемо на підтримку вашої країни”, – заявив експосол США.

Патріоти України

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap