Новини Передмістя https://news.peredmistia.com.ua Коротко про головне Sun, 16 Feb 2020 21:55:04 +0000 uk hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.13 Сильна вечірня Молитва. Дякую Тобі Господи, за все, що мені довелося пізнати і пережити сьогодні, і за Твою допомогу https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/sylna-vechirnya-molytva-dyakuyu-tobi-gospody-za-vse-shho-meni-dovelosya-piznaty-i-perezhyty-sogodni-i-za-tvoyu-dopomogu/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/sylna-vechirnya-molytva-dyakuyu-tobi-gospody-za-vse-shho-meni-dovelosya-piznaty-i-perezhyty-sogodni-i-za-tvoyu-dopomogu/#respond Sun, 16 Feb 2020 21:55:04 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=8290 Для кожної людини важливо щодня звертатися до Бога, особливо – перед сном. Приступаючи до вечірньої молитви, постарайтеся звільнитися від дріб’язкових думок та образ минулого дня.За матеріалами:CREDO Вечірня молитва О Боже, ось минув ще один день мого життя. Кожна мить, прожита мною, була дарована Тобою: працював я чи відпочивав, спілкувався з людьми, або був наодинці з […]

Запис Сильна вечірня Молитва. Дякую Тобі Господи, за все, що мені довелося пізнати і пережити сьогодні, і за Твою допомогу спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Для кожної людини важливо щодня звертатися до Бога, особливо – перед сном. Приступаючи до вечірньої молитви, постарайтеся звільнитися від дріб’язкових думок та образ минулого дня.За матеріалами:CREDO

Вечірня молитва

О Боже, ось минув ще один день мого життя. Кожна мить, прожита мною, була дарована Тобою: працював я чи відпочивав, спілкувався з людьми, або був наодинці з собою, радів або сумував, – усе було Твоїм даром.

Дякую Тобі за все, що мені довелося пізнати і пережити сьогодні.

Ти один знаєш, чи зумів я виконати Твою волю. Пробач мені за все те, що я недодивився, про що забув, за все, що не було за волею Твоєю.

Помилуй мене, грішного. Дозволь, щоб нічний відпочинок примножив у мені сили, щоб я міг краще прожити день завтрашній.

Опікуй усіх сплячих і тих, хто трудиться цієї ночі. Усе майбутнє моє і моїх близьких ввіряю Твоїй милосердній турботі, наш Боже і Отче. Амінь.

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Запис Сильна вечірня Молитва. Дякую Тобі Господи, за все, що мені довелося пізнати і пережити сьогодні, і за Твою допомогу спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/sylna-vechirnya-molytva-dyakuyu-tobi-gospody-za-vse-shho-meni-dovelosya-piznaty-i-perezhyty-sogodni-i-za-tvoyu-dopomogu/feed/ 0
Замість 400 гривень – 1600! У людей на очах сльози! Президент це бачив?! Погляньте, що тепер на нас чекає! https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/zamist-400-gryven-1600-u-lyudej-na-ochah-slozy-prezydent-cze-bachyv-poglyante-shho-teper-na-nas-chekaye/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/zamist-400-gryven-1600-u-lyudej-na-ochah-slozy-prezydent-cze-bachyv-poglyante-shho-teper-na-nas-chekaye/#respond Sun, 16 Feb 2020 21:46:12 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=8287 У Києві вже почали отримувати платіжки за комуналку. Суми за опалення шокують – іноді вони учетверо більші, ніж за грудень. У мерії запевняють, що це ще зі знижками. Детальніше про те, які цифри побачимо в квитанціях і чого чекати далі – читайте в матеріалі OBOZREVATEL. Замість 400 гривень – 1600 Комунальна тема знову в топі […]

Запис Замість 400 гривень – 1600! У людей на очах сльози! Президент це бачив?! Погляньте, що тепер на нас чекає! спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

У Києві вже почали отримувати платіжки за комуналку. Суми за опалення шокують – іноді вони учетверо більші, ніж за грудень. У мерії запевняють, що це ще зі знижками.

Детальніше про те, які цифри побачимо в квитанціях і чого чекати далі – читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Замість 400 гривень – 1600
Комунальна тема знову в топі в киян, яким почали надходити платіжки. Ціни за опалення багатьох вражають, подекуди вони учетверо більші, ніж у грудні. Притому, що січень був аномально теплим, а першого місяця зими влада знизила вартість обігріву на 22-23%.

Так, у мікрорайоні Русанівка за опалення трикімнатного помешкання площею 60 кв. м було нараховано за січень 1565,67 грн. А в грудні минулого року ця цифра становила всього 367,90 грн, що учетверо менше, ніж у січні. За листопад – 747,46 грн.

«У квартирі було так спекотно, що вікна часто були на провітрюванні, а діти ходили в шортах і футболках, що для нашої квартири було не характерно», – розповідає нам господиня оселі, мама двох дітей Олена Яременко.

У КП «Київтеплоенерго» запевняють, що січень був помітно прохолоднішим, ніж грудень, що позначилося на обсягах споживання, а отже, і на ціні. «На обсяги споживання тепла впливає температура зовнішнього повітря, відповідно до якої коригується температура теплоносія. У січні середньомісячна температура повітря становила +0,8⁰С проти грудневої +2,7⁰С (тобто в січні середня температура в Києві була нижчою на 1,9⁰С)», – стверджують комунальники.

Тариф на тепло в будинках, обладнаних теплолічильниками (а таких у столиці вже 90%), становить зараз 1654,41 грн/Гкал. У листопаді споживання в будинку на Русанівці, пояснюють у «Київтеплоенерго», склало 0,4518 Гкал. Відповідно, підсумкова ціна – 747,46 грн. У грудні, коли набула чинності знижка в 22-23%, в описуваній ситуації оплата тепла знизилася майже вдвічі.

«У будинках з лічильниками вартість 1 Гкал становила 1290,44 грн/Гкал. За вказаною адресою в грудні було спожито 0,2851 Гкал. За базовим тарифом 1654,41 грн/Гкал, вартість такого обсягу споживання склала: 0,2851 х 1654,41 = 471,67 грн. А зважаючи на знижку: 0,2851 х 1290,44 = 367,90 грн», – пояснюють у «Київтеплоенерго».

Як уже повідомляв OBOZREVATEL, в грудні 2019 року Кабмін ухвалив постанову, що дає місцевій владі право перераховувати плату за тепло щомісяця, з огляду на поточні ціни на газ. У Києві за грудень ця знижка склала в середньому 22-23%.

Знижка діє і в січні, але вона зменшилася. «У січні 2020 року нарахування за опалення зменшено на 18% від базового тарифу. Відповідно, в будинках з лічильниками вартість 1 Гкал становить 1356,62 грн/Гкал. За вказаною адресою в січні спожито 1,1541 Гкал. За базовим тарифом 1654,41 грн/Гкал, вартість такого обсягу споживання склала: 1,1541 х 1654,41 = 1909,35 грн. А зважаючи на знижку: 1,1541 х 1356,62 = 1565,67 грн», – підрахували у «Київтеплоенерго».

Щоправда, вартість обігріву квартири з такою ж площею 60 кв. м. в Новобіличах виявилася зовсім іншою: за листопад – 773,80, за грудень – 1593,56, за січень – 1672,94. Особливо помітна різниця за грудень. «Це виглядає, як грандіозний обман – замість обіцяної знижки ми отримали суму, удвічі більшу, ніж за листопад», – обурена киянка Оксана Симоненко.

Комунальники пояснюють, що в розбіжності цифрах можуть виникати з багатьох причин. Наприклад, на великій різниці в оплаті могли позначитися різні періоди зняття показників на теплолічильниках.

«Нарахування за опалення проводяться згідно з показниками будинкових лічильників, які «Київтеплоенерго» фіксує, починаючи з 20-го числа і до останнього дня місяця. Від того, коли були зафіксовані дані лічильників, залежить нарахування, що відображене в платіжці клієнта. Наприклад, в грудні вони були зняті 23 числа, а в січні – 28-го. У такий спосіб до розрахунку береться не календарний місяць, а кількість днів від і до фіксації показників лічильників у обох місяцях», – кажуть у КП.

Крім того, на суму оплати впливає те, наскільки утеплена будівля. «Заміна вікон у під’їздах дає 10-15% економії за умови наявності ІТП. Вона також залежить від кількості квартир, на які ділиться вартість спожитого будинком тепла», – пояснюють комунальники.

Проблема може бути в одній конкретній споруді. Так вважає експертка в області ЖКГ, начальниця Управління розвитку ЖКІ Віра Радченко.

«Ми з’ясовували, чому щодо деяких будинків такі скарги. Є нюанси, які стосуються конкретних споруд. Наприклад, в Києві налічується 26 будівель, де є і вертикальна, і горизонтальна розводка, що в підсумку призводить до того, що одні мешканці платять більше, ніж інші. Одна з найбільш показових ситуацій – проживаючи в одному будинку, один сусід платить 600 грн за опалення, інший – 6000! Крім того, в споруді можуть бути великі тепловтрати, якщо, наприклад, не утеплено дах».

Найбільше боржників у Солом’янському районі, а взагалі немає – в Деснянському
За даними Головного управління статистики Києва, в грудні комуналку оплатили 96% киян. Але заборгованість населення столиці за опалення й гарячу воду на кінець року становила 4694,7 млн.грн. Тепловики запевняють, що після знижок на тепло в січні стали платити більше: за опалення – на 24763 особові рахунки, за гарячу воду – на 21686 особових рахунків.

Водночас 36 киян заборгували за тепло й гарячу воду понад 100 тис. грн. кожен. Найбільше не платять у Солом’янському районі – тут сім великих боржників. У Шевченківському та Печерському районах їх по шість, п’ять – у Голосіївському, по три – у Святошинському, Оболонському та Дніпровському, два – в Дарницькому, один – у Подільському. Всі вони фізичні особи, а не підприємства.

А ось у Деснянському районі, за даними «Київтеплоенерго», їх у січні взагалі не виявилося.

Переходити на абонплату та знижувати ціни на газ?
Кияни з «важкими» платіжками під час теплої зими стали заручниками чинної системи оплати опалення «зима-літо», запровадженої у 2015 році урядом Арсенія Яценюка. Про це OBOZREVATEL розповів економічний експерт Борис Кушнірук.

«Це було помилкою. Раніше ми платили щомісячну плату: за тепло як за товар, плюс за утримання мереж. І кошти на роботи з утримання мереж, більшість із яких відбуваються влітку, брали з цієї плати. Платежі за спожите в опалювальний сезон тепло розбивалися на 12 місяців, і вони й не так боляче били «по гаманцю». Зараз, коли перейшли на систему «зима-літо», мережі також потрібно утримувати постійно, а плата стягується в опалювальний сезон», – вважає Кушнірук.

За його словами, за такої системи розрахунки за тепло в наступному році здійснювалися за середнім показником попереднього року.

Правда, в такому разі споживачі могли зіткнутися з ситуацією, коли під час теплої зими довелося б платити багато, якщо попередня була холодною.

На думку Кушнірука, якщо витрата тепла, як і цьогоріч, буде меншою, потрібно робити перерахунок на наступний рік. «Але у постачальників тепла протягом року будуть кошти, що дозволять як підтримувати мережі, так і закуповувати газ за нижчою ціною. Тоді й витрати на тепло зменшаться», – пояснює Кушнірук.

Але зараз абонплата закріплена в законі. «Це передбачено законом – в абонплату входить абонентське обслуговування платіжок, лічильників та утримання мереж. Це може ввести будь-який теплопостачальник», – підкреслила Радченко.

Кабмін не впорався із завданням щодо зниження тарифів на тепло й гарячу воду, хоча мав достатній інструментарій для цього. Про це заявив у ефірі ObozTV експерт із енергетичних питань Геннадій Рябцев.

«Без зниження цін на газ суми в платіжках українців не зменшаться. Структура тарифу опалення і на гаряче водопостачання приблизно однакова. Майже 80% – це вартість енергоносіїв. Основним енергоносієм є газ. Щоб знизити на 50% тарифи на тепло й гарячу воду, ціну на газ необхідно зменшити на 60-70%», – пояснив Рябцев.

Запис Замість 400 гривень – 1600! У людей на очах сльози! Президент це бачив?! Погляньте, що тепер на нас чекає! спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/zamist-400-gryven-1600-u-lyudej-na-ochah-slozy-prezydent-cze-bachyv-poglyante-shho-teper-na-nas-chekaye/feed/ 0
Притула-Зеленському! Хтo ти? Пpо щo з ними гoвopити? PФiя зaвeлa вiйcькa в Укpаїнy, вбuвaють нaших людeй, а ми з ними шукаємо порозуміння? https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/prytula-zelenskomu-hto-ty-ppo-shho-z-nymy-govopyty-pfiya-zavela-vijcka-v-ukpayiny-vbuvayut-nashyh-lyudej-a-my-z-nymy-shukayemo-porozuminnya/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/prytula-zelenskomu-hto-ty-ppo-shho-z-nymy-govopyty-pfiya-zavela-vijcka-v-ukpayiny-vbuvayut-nashyh-lyudej-a-my-z-nymy-shukayemo-porozuminnya/#respond Sun, 16 Feb 2020 20:49:40 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=8284 Український шоумен, телеведучий і волонтер Сергій Притула вважає, що зараз з Росією немає сенсу домовлятися щодо врегулювання ситуації на сході України, оскільки Володимир Путін розуміє тільки мову сили. В інтерв’ю програмі «Вечірній тепловізор» він заявив, зараз немає оптимального шляху для вирішення ситуації на Донбасі (щоб подивитися відео, проскрольте до кінця новини).PROMO CONTENT «Це питання вирішується […]

Запис Притула-Зеленському! Хтo ти? Пpо щo з ними гoвopити? PФiя зaвeлa вiйcькa в Укpаїнy, вбuвaють нaших людeй, а ми з ними шукаємо порозуміння? спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Український шоумен, телеведучий і волонтер Сергій Притула вважає, що зараз з Росією немає сенсу домовлятися щодо врегулювання ситуації на сході України, оскільки Володимир Путін розуміє тільки мову сили.

В інтерв’ю програмі «Вечірній тепловізор» він заявив, зараз немає оптимального шляху для вирішення ситуації на Донбасі (щоб подивитися відео, проскрольте до кінця новини).PROMO CONTENT

«Це питання вирішується тільки однією людиною на цій планеті. Його звати Путін. Що треба зробити, щоб у нього з’явилося таке бажання? Це вже друге питання», – зазначив Притула.

За його словами, нинішній владі потрібно зрозуміти, що Путін не вважає її стороною діалогу.

«Зараз команда президента Зеленського вважає, що з Путіним потрібно вести перемовини, що він налаштований на конструктивний діалог, що він готовий йти на поступки. Я намагаюсь зрозуміти в який прекрасний момент до них має прийти прозріння, що з ними ніхто не домовляється. З ними ніхто не буде розмовляти на рівних, і що в принципі Путін не розглядає їх як сторону діалогу», – зауважив Притула.

Він додав, що президент країни-агресора розуміє тільки мову сили. «Мені здається, що той старий ботоксний КДБіст розуміє тільки одне: мову сили, мову кнута. Те, що робилось потугами дипломатії минулої влади мені трохи більше подобалось, ніж те, що відбувається зараз. Щоб не зараховувати мене до “порохоботів”, в мене і до минулої влади є багато різних зауважень та претензій. Але Росія повинна була би і раніше, і зараз, і в майбутньому кожного дня відчувати розжарений страпон в своєму задньому отворі», – сказав Притула.

Саме тому, на думку шоумена, с російською владою немає сенсу домовлятися.

«Про що з ними балакати? Вони завели війська на Донбас, вони забрали Крим, вони вбивають наших людей, а ми з ними шукаємо порозуміння. Питань нема. Треба шукати розуміння! Але давайте не ми з ними будемо шукати порозуміння, а вони будуть запитувати в нас, як би це порєшать, щоб нас перестали дрючити зі всіх сторін! Питання Криму і Донбасу має стояти на порядку денному української дипломатії. На кожному кроці, кожен день, на будь-якому майданчику. Всі, хто каже, що Європа втомилася від українського питання… Хто ти, тварь?» – підсумував Притула.

Запис Притула-Зеленському! Хтo ти? Пpо щo з ними гoвopити? PФiя зaвeлa вiйcькa в Укpаїнy, вбuвaють нaших людeй, а ми з ними шукаємо порозуміння? спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/prytula-zelenskomu-hto-ty-ppo-shho-z-nymy-govopyty-pfiya-zavela-vijcka-v-ukpayiny-vbuvayut-nashyh-lyudej-a-my-z-nymy-shukayemo-porozuminnya/feed/ 0
Хлопчику ти герой! П’ятирічний хлопчина врятував молодшу сестру з пожежі, а потім ще й собаку виніс з полум’я https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/hlopchyku-ty-geroj-pyatyrichnyj-hlopchyna-vryatuvav-molodshu-sestru-z-pozhezhi-a-potim-shhe-j-sobaku-vynis-z-polumya/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/hlopchyku-ty-geroj-pyatyrichnyj-hlopchyna-vryatuvav-molodshu-sestru-z-pozhezhi-a-potim-shhe-j-sobaku-vynis-z-polumya/#respond Sun, 16 Feb 2020 20:31:05 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=8281 У штаті Джорджія, США, п’ятирічний хлопчик Ной Вудс виніс з пожежі свою дворічну сестру, після чого повернувся, щоб урятувати собаку. Про це повідомляє Bartow County Fire Department.

Запис Хлопчику ти герой! П’ятирічний хлопчина врятував молодшу сестру з пожежі, а потім ще й собаку виніс з полум’я спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

У штаті Джорджія, США, п’ятирічний хлопчик Ной Вудс виніс з пожежі свою дворічну сестру, після чого повернувся, щоб урятувати собаку.

Про це повідомляє Bartow County Fire Department.

Запис Хлопчику ти герой! П’ятирічний хлопчина врятував молодшу сестру з пожежі, а потім ще й собаку виніс з полум’я спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/hlopchyku-ty-geroj-pyatyrichnyj-hlopchyna-vryatuvav-molodshu-sestru-z-pozhezhi-a-potim-shhe-j-sobaku-vynis-z-polumya/feed/ 0
Треба міняти, міняти, міняти. Зеленський анонсував ротацію кадрів у владі! https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/treba-minyaty-minyaty-minyaty-zelenskyj-anonsuvav-rotacziyu-kadriv-u-vladi/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/treba-minyaty-minyaty-minyaty-zelenskyj-anonsuvav-rotacziyu-kadriv-u-vladi/#respond Sun, 16 Feb 2020 20:21:53 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=8277 Зеленський заявив, що для формування ідеальної команди та позитивного іміджу країни у владі повинні будуть зміниться ще багато кадрів. Про це він заявив у інтерв’ю ізраїльському 9 каналу. «Я впевнений, що нас чекає велика подорож у кадрові зміни, і це нормально. Треба міняти, міняти, міняти. Підбирати ідеальну команду», — заявив президент. Зеленський зазначив, що він […]

Запис Треба міняти, міняти, міняти. Зеленський анонсував ротацію кадрів у владі! спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Зеленський заявив, що для формування ідеальної команди та позитивного іміджу країни у владі повинні будуть зміниться ще багато кадрів.

Про це він заявив у інтерв’ю ізраїльському 9 каналу.

«Я впевнений, що нас чекає велика подорож у кадрові зміни, і це нормально. Треба міняти, міняти, міняти. Підбирати ідеальну команду», — заявив президент.

Зеленський зазначив, що він хоче завершити війну в Україні та зруйнувати образ країни, в якій «корупціонер сидить на корупціонері».

«Я хочу завершити війну, хочу поміняти імідж України, яким займалися всі навколо, показуючи, що це корупційна країна і тут корупціонер на корупціонері. Ми зміною людей, зміною еліт, зміною уряду показуємо це, що ми інша країна. І не тільки зараз кадровими змінами, які будуть багато разів змінюватися», — повідомив глава держави.

Президент України вірить, що за його каденції у країни буде сформований новий імідж.

Раніше президент заявив, що не погодився з відставкою прем’єр-міністра Олексія Гончарука бо вважає його «хорошою машиною, яка ще не проїхала свої кілометри».

Джерело:uanews.international

https://www.facebook.com/watch/?v=615732742577955

Запис Треба міняти, міняти, міняти. Зеленський анонсував ротацію кадрів у владі! спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/treba-minyaty-minyaty-minyaty-zelenskyj-anonsuvav-rotacziyu-kadriv-u-vladi/feed/ 0
Прикриває втікача! Леді Ю потрапила у гучний скандал… Таємні зв’язки виплили на поверхню! https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/prykryvaye-vtikacha-ledi-yu-potrapyla-u-guchnyj-skandal-tayemni-zvyazky-vyplyly-na-poverhnyu/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/prykryvaye-vtikacha-ledi-yu-potrapyla-u-guchnyj-skandal-tayemni-zvyazky-vyplyly-na-poverhnyu/#respond Sun, 16 Feb 2020 20:10:05 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=8274 Юлія Тимошенко більше не приховує, що захищає підозрюваних у корупційних злочинах, які перебувають в міжнародному розшуку за запитом НАБУ, про це пише 24 канал у статті – Маски скинуто: соратник Тимошенко виступив на захист Онищенка. Юлія Тимошенко замовила слово за одного з найбільш одіозних фігурантів справ НАБУ. Найближчий соратник Тимошенко виступив на захист депутата-втікача Олександра […]

Запис Прикриває втікача! Леді Ю потрапила у гучний скандал… Таємні зв’язки виплили на поверхню! спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Юлія Тимошенко більше не приховує, що захищає підозрюваних у корупційних злочинах, які перебувають в міжнародному розшуку за запитом НАБУ, про це пише 24 канал у статті – Маски скинуто: соратник Тимошенко виступив на захист Онищенка.

Юлія Тимошенко замовила слово за одного з найбільш одіозних фігурантів справ НАБУ. Найближчий соратник Тимошенко виступив на захист депутата-втікача Олександра Онищенка.

Онищенко – фігурант однієї з перших гучних справ НАБУ, людина, яка казала, що підкуповувала депутатів на замовлення Петра Порошенка. А ще – він посередник, який начебто намагався отримати відкупні для попереднього президента від Ахметова.

Але в тіні цих історій залишилися відносини між Онищенком і Тимошенко, яка завжди відкидала, що отримувала гроші від газового ділка. Втім, зараз стають відомими нові подробиці, що показують таємний характер стосунків підозрюваного в корупції з Юлією Тимошенко.

Звернення Онищенка до німецької влади про отримання ним політичного притулку своїми листами підтримали семеро українців, встановила “Німецька хвиля”:

депутат ОПЗЖ Нестор Шуфрич, який давно дружить з Онищенком;
колишні депутати Віталій Купрій та Надія Савченко;
редакторка сайту “Страна” Світлана Крюкова;
але ще одне прізвище з числа тих, хто вписався за Онищенка, мало відомо пересічним українцям. Але дуже відоме правоохоронним органам та Нацбанку. Це депутат нинішнього та декількох попередніх скликань від партії “Батьківщина” Костянтин Бондарєв.
Бондарєв має репутацію одного з гаманців політичної сили Юлії Тимошенко. Він уже багато років очолює осередок її партії в Київській області.

Те, що Бондарєв підтримав звернення Онищенка про надання політичного притулку в Німеччині, ламає всю публічну легенду Юлії Тимошенко, що вона ніколи не отримувала грошей від Онищенка та порадила запропонованого Онищенком міністра екології в уряд Яценюка виключно із благородних мотивів.

Та й сам Онищенко називав себе спонсором партії Тимошенко – відповідні документи є у розпорядженні “Німецької хвилі”. Про це Онищенко повідомляв у письмових свідченнях німецьким органам юстиції: мовляв, він фінансував “Батьківщину”, чим викликав невдоволення президента Петра Порошенка.

Сама постать Бондарєва з партії “Батьківщина” є більше ніж сумнівною. Керівництво Нацбанку пов’язувало його аферами, які здійснював збанкрутілий банк “Велес”.

Дивно, чому Юлія Тимошенко продовжує називати себе чесним політиком, якщо вона заступається за Онищенка та тримає біля себе Бондарєва.

Запис Прикриває втікача! Леді Ю потрапила у гучний скандал… Таємні зв’язки виплили на поверхню! спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/prykryvaye-vtikacha-ledi-yu-potrapyla-u-guchnyj-skandal-tayemni-zvyazky-vyplyly-na-poverhnyu/feed/ 0
Сліз не вистачає! “3 довгих роки бідна мати чекає справедливості”: Звірств0 над тернопільською випускницею. Нові подробиці https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/sliz-ne-vystachaye-3-dovgyh-roky-bidna-maty-chekaye-spravedlyvosti-zvirstv0-nad-ternopilskoyu-vypusknyczeyu-novi-podrobyczi/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/sliz-ne-vystachaye-3-dovgyh-roky-bidna-maty-chekaye-spravedlyvosti-zvirstv0-nad-ternopilskoyu-vypusknyczeyu-novi-podrobyczi/#respond Sun, 16 Feb 2020 19:20:50 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=8271 Суд присяжних продовжує розгляд справи щодо вбивства випускниці Іринки Мукоїди. Слухання відбуваються в закритому режимі. Наразі справа – на стадії оцінки доказів. Про це повідомив прокурор Тернопільської області Петро Бойко. Санкції за двома статтями Кримінального кодексу, за якими звинуватили Василя Гнатюка, передбачають від 8 років тюрми і до довічного позбавлення волі. Чи винен у смерті […]

Запис Сліз не вистачає! “3 довгих роки бідна мати чекає справедливості”: Звірств0 над тернопільською випускницею. Нові подробиці спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Суд присяжних продовжує розгляд справи щодо вбивства випускниці Іринки Мукоїди. Слухання відбуваються в закритому режимі. Наразі справа – на стадії оцінки доказів. Про це повідомив прокурор Тернопільської області Петро Бойко.

Санкції за двома статтями Кримінального кодексу, за якими звинуватили Василя Гнатюка, передбачають від 8 років тюрми і до довічного позбавлення волі.

Чи винен у смерті Іринки саме Василь, уже невдовзі суд присяжних поставить крапку в історії з убивством вишнівецької випускниці. І якщо слухання відбуваються в закритому режимі, вирок зачитуватимуть відкрито.

Коли має бути вирок?

– Винуватий чи не винуватий (Василь – прим. авт.) – це питання суду, – каже Петро Бойко.

– Судовий розгляд даного кримінального провадження триває, справа на стадії оцінки доказів – фактично великий обсяг роботи в суді проведено. Маємо надію, що найближчим часом буде вирок. Більш детально про нюанси розгляду справи прокурор не говорить, зважаючи на таємницю чи «закритість» процесу.

Мама випускниці Ольга Яремчук теж підтвердила розгляд справи на стадії завершення. Коли саме оголосять вирок Василеві Гнатюку і чи визнає суд присяжних його винним у смерті дитини, цю тему обговорювати не хоче. – Свідків допитали, усе триває нормально – наскільки може бути нормальним в цій ситуації, – каже Ольга Яремчук.

– Я просто їжджу на засідання, в Тернопіль (бере участь у засіданнях за допомогою відео-конференції – прим. авт.). Ні з ким з родичів Василя чи інших учасників процесу не зустрічалась. Закінчаться засідання – все стане відомо. Не так давно у засіданнях слухали свідків. Ольга Яремчук каже, що нічого нового для себе не почула.

Був біля Іринки чи в іншому місці?

Чи, бува, не з’явились у процесі судового дослідження відомості про причетність до вбивства інших осіб – на ці питання ніхто з учасників процесу не відповідає.

Наступне засідання у справі вбивства Вишнівецької випускниці призначена на 25 лютого у Чортківському суді.

Нагадаємо, тіло випускниці Іринки Мукоїди зі слідами насильницької смерті виявили зранку 26 червня 2017 р. на узбіччі траси у смт. Вишнівець Збаразького району. Підозрюваного, Василя Гнатюка, затримали через тиждень після убивства.

Йому інкримінують, окрім убивства, зґвалтування в неприродний спосіб. Приблизно півроку тривало слідство і справу передали до суду. Підготовчі засідання відбувались в Тернопільському міськрайсуді, де, окрім іншого, обрали присяжних. Згодом перенесли розгляд до Чорткова, так вирішила колегія апеляційного суду.

– Відповідно до ст. 27 КПК України, справа слухається у закритому режимі, тобто в присутності лише учасників кримінального провадження, оскільки обвинуваченим є неповнолітній і обвинувачення стосується злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи, – запевнили у прес-службі Тернопільського апеляційного суду.

Запис Сліз не вистачає! “3 довгих роки бідна мати чекає справедливості”: Звірств0 над тернопільською випускницею. Нові подробиці спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/sliz-ne-vystachaye-3-dovgyh-roky-bidna-maty-chekaye-spravedlyvosti-zvirstv0-nad-ternopilskoyu-vypusknyczeyu-novi-podrobyczi/feed/ 0
У Миколаєві підірвали банкомат і викрали 250 тисяч гривень https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/u-mykolayevi-pidirvaly-bankomat-i-vykraly-250-tysyach-gryven/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/u-mykolayevi-pidirvaly-bankomat-i-vykraly-250-tysyach-gryven/#respond Sun, 16 Feb 2020 18:59:34 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=8268 За інформацією правоохоронців, в ніч на неділю, 16 лютого, в Миколаєві невідомі віджавши вікно, проникли у відділення банку, підірвали банкомат і викрали велику суму грошей. Відзначається, що невідомим вдалося викрасти з банкомату понад 250 тисяч гривень. «Встановлено, що злочинці підірвали банкомат, який знаходиться в приміщенні банку в нежитловому будинку. Правоохоронці встановлюють усі обставини злочину та […]

Запис У Миколаєві підірвали банкомат і викрали 250 тисяч гривень спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

За інформацією правоохоронців, в ніч на неділю, 16 лютого, в Миколаєві невідомі віджавши вікно, проникли у відділення банку, підірвали банкомат і викрали велику суму грошей. Відзначається, що невідомим вдалося викрасти з банкомату понад 250 тисяч гривень.
«Встановлено, що злочинці підірвали банкомат, який знаходиться в приміщенні банку в нежитловому будинку. Правоохоронці встановлюють усі обставини злочину та розшукують причетних до нього осіб », – йдеться в повідомленні.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 185 «Крадіжка, вчинена у великих розмірах», санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.

Раніше ми повідомляли, що в Києві під час патрулювання території Оболонського району дільничний офіцер поліції побачив незнайомця, якого наздоганяв інший чоловік. Поліцейський негайно втрутився в ситуацію і зупинив обох невідомих. Як виявилося, втікачем виявився зловмисник, який тільки що пограбував пенсіонерку, а переслідувачем – сусід потерпілої.

Також ми писали, що в Деснянському районі Києва правоохоронці затримали двох уродженців Донецької області, які пограбували за допомогою альпіністського спорядження квартиру на 9-му поверсі.

Запис У Миколаєві підірвали банкомат і викрали 250 тисяч гривень спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/u-mykolayevi-pidirvaly-bankomat-i-vykraly-250-tysyach-gryven/feed/ 0
Затримані українці займалися в Азовському морі браконьєрством, – ФСБ https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/zatrymani-ukrayinczi-zajmalysya-v-azovskomu-mori-brakonyerstvom-fsb/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/zatrymani-ukrayinczi-zajmalysya-v-azovskomu-mori-brakonyerstvom-fsb/#respond Sun, 16 Feb 2020 17:46:24 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=8265 За інформацією видання, один із затриманих повідомив також, що знав про заборону ловити камбалу-калкан мережами відповідно до протоколу російсько-української комісії з питань рибальства в Азовському морі від листопада минулого року. Відзначається, що за словами українців, претензій до російських прикордонників вони не мають, психологічний і фізичний вплив на них не чинилося. Перед цим факт браконьєрства визнав […]

Запис Затримані українці займалися в Азовському морі браконьєрством, – ФСБ спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

За інформацією видання, один із затриманих повідомив також, що знав про заборону ловити камбалу-калкан мережами відповідно до протоколу російсько-української комісії з питань рибальства в Азовському морі від листопада минулого року.
Відзначається, що за словами українців, претензій до російських прикордонників вони не мають, психологічний і фізичний вплив на них не чинилося.

Перед цим факт браконьєрства визнав капітан затриманого судна.

Народний депутат від «Слуги народу» Павло Мельник в соцмережах заявив, що українські рибалки, яких російські силовики схопили в Азовському морі – жителі села Райнівка Приморського району Запорізької області. Він також назвав імена затриманих – Сергій Гога, Олексій Іванов, Василь Тюркеджі і Максим Терехов.

Раніше ми повідомляли, що представники силових структур Криму в західній частині Азовського моря затримали маломірне судно з чотирма рибалками на борту. Разом з судном їх відвезли в порт непідконтрольною Керчі.

Також ми писали, що начальник Управління організації діяльності підрозділів поліції на воді і повітряної підтримки Нацполіціі Сергій Науменко заявив: за перші два тижні 2020 року рибалки-браконьєри завдали державі збитків на 540 тисяч гривень.

Запис Затримані українці займалися в Азовському морі браконьєрством, – ФСБ спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/zatrymani-ukrayinczi-zajmalysya-v-azovskomu-mori-brakonyerstvom-fsb/feed/ 0
Вуличний собака з фізичною вадою нарешті знайшов свій дім та господарів, які його люблять https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/vulychnyj-sobaka-z-fizychnoyu-vadoyu-nareshti-znajshov-svij-dim-ta-gospodariv-yaki-jogo-lyublyat/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/vulychnyj-sobaka-z-fizychnoyu-vadoyu-nareshti-znajshov-svij-dim-ta-gospodariv-yaki-jogo-lyublyat/#respond Sun, 16 Feb 2020 17:11:45 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=8262 Щоб знайти собі господаря, собаці довелося зробити для цього чотири невдалих спроби. У собаки на прізвисько Бандит було непросте життя. Але ця історія зі щасливим кінцем. Собака-інвалід знайшов домівку, де його люблять, інформує Ukr.Media. У собак прості потреби. Все, що їм потрібно — це дах над головою і ласкаві господарі. За це вони стануть вам […]

Запис Вуличний собака з фізичною вадою нарешті знайшов свій дім та господарів, які його люблять спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Щоб знайти собі господаря, собаці довелося зробити для цього чотири невдалих спроби.

У собаки на прізвисько Бандит було непросте життя. Але ця історія зі щасливим кінцем. Собака-інвалід знайшов домівку, де його люблять, інформує Ukr.Media.

У собак прості потреби. Все, що їм потрібно — це дах над головою і ласкаві господарі. За це вони стануть вам найбільш відданими друзями.

Пес був знайдений на вулицях графства Гвіннетт, США і потрапив під програму з адаптації вуличних собак.

Бандит, як і багато інших вуличних собак потрапив до спеціального розплідника. Працівники намагалися вилікувати пса і знайти йому новий будинок. Притулок, у якому він перебував, унікальний. Там собак навчають бути поводирями й таким чином рятують їх від усипляння. Працюють у притулку ув’язнені. Але історія не про це.

Тоді Бандит ще бігав на всіх чотирьох лапах. У нього виявили серйозні проблеми зі здоров’ям. У результаті нещасного випадку під час лікування нижня частина тіла собаки виявилася паралізованою.

Запис Вуличний собака з фізичною вадою нарешті знайшов свій дім та господарів, які його люблять спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/vulychnyj-sobaka-z-fizychnoyu-vadoyu-nareshti-znajshov-svij-dim-ta-gospodariv-yaki-jogo-lyublyat/feed/ 0
Українцям більше не потрібні нардепи – це пaрaзитyючий oргaн, який невзмозі нiчoгo зробити для людей https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/ukrayinczyam-bilshe-ne-potribni-nardepy-cze-parazytyyuchyj-organ-yakyj-nevzmozi-nichogo-zrobyty-dlya-lyudej/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/ukrayinczyam-bilshe-ne-potribni-nardepy-cze-parazytyyuchyj-organ-yakyj-nevzmozi-nichogo-zrobyty-dlya-lyudej/#respond Sun, 16 Feb 2020 17:02:45 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=8259 У нинішніх реаліях українського суспільства народні депутати як такі не потрібні. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України – From-UA розповів політолог Сергій Гайдай. На думку нашого співрозмовника, депутатська недоторканність – це ознака тоталітарного суспільства: «Це було зроблено для того, що якщо раптом якийсь опозиційний депутат прорветься представляти народ, то щоб за опозиційну діяльність […]

Запис Українцям більше не потрібні нардепи – це пaрaзитyючий oргaн, який невзмозі нiчoгo зробити для людей спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

У нинішніх реаліях українського суспільства народні депутати як такі не потрібні. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новини України – From-UA розповів політолог Сергій Гайдай.

На думку нашого співрозмовника, депутатська недоторканність – це ознака тоталітарного суспільства: «Це було зроблено для того, що якщо раптом якийсь опозиційний депутат прорветься представляти народ, то щоб за опозиційну діяльність його влада не покарала. Якщо ми говоримо, що країна не тоталітарна, то ця недоторканність не потрібна, тому що вона просто перетворюється в цих умовах для бізнесменів в «творю, що хочу, але маю право не відповідати за законом».

«Обговорювати скасування або не скасовані депутатської недоторканності в частині підвищення ефективності роботи парламенту – це як сьогодні в сучасних умовах обговорювати, чи варто міняти колір екрану на пейджере, краще він буде працювати чи ні. Просто в сучасних умовах вам пейджер більше не потрібен, цю функцію у вас виконує смартфон. Так само і тут. Обговорювати доторканність чи недоторканність депутатів в парламенті немає сенсу, тому що потрібно обговорювати, чи потрібен в сучасному суспільстві парламент або не потрібен, тому що парламент виник як відповідь на питання, як зробити так, щоб інтереси мільйонів громадян були представлені у владі. І тоді іншого технологічного шляху, як парламент, не існувало. Це називається у всьому світі демократія, в сьогоднішніх умовах така демократія застаріла », – додає політолог.

На думку Сергія Гайдая, в нинішніх реаліях варто було б відповісти на питання: чи потрібні українському суспільству народні депутати як такі.

«Я особисто говорю, що не потрібні. Це марна паразитичний орган. Якщо ви громадянин України, вам необхідний посередник, який представляє ваші інтереси у владі? Чи вважаєте ви хоч одного з українських депутатів таким ефективним посередником? Я думаю що ні. Я думаю, що ви самі здатні сформулювати, що вам необхідно від влади. Якби був механізм, який би дозволяв вам це робити у вашому гаджеті, наприклад, ви подивилися, там є п’ять петицій, ви якісь з них підтримали, а якісь ні – і більше вам ніякої посередник не потрібен.

Це все одно, що відрубали голову, а ми зараз будемо обговорювати, чи варто було небіжчикові фарбувати волосся чи ні: рівень проблеми давно застарів разом із самою проблемою », – резюмував співрозмовник видання.

Джерело: bbcccnn.org

Запис Українцям більше не потрібні нардепи – це пaрaзитyючий oргaн, який невзмозі нiчoгo зробити для людей спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/ukrayinczyam-bilshe-ne-potribni-nardepy-cze-parazytyyuchyj-organ-yakyj-nevzmozi-nichogo-zrobyty-dlya-lyudej/feed/ 0
Коболєв залuшиться без мільйонів! Українці розробили прилад, який позбавить країну газової залежності https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/kobolyev-zalushytsya-bez-miljoniv-ukrayinczi-rozrobyly-prylad-yakyj-pozbavyt-krayinu-gazovoyi-zalezhnosti/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/kobolyev-zalushytsya-bez-miljoniv-ukrayinczi-rozrobyly-prylad-yakyj-pozbavyt-krayinu-gazovoyi-zalezhnosti/#respond Sun, 16 Feb 2020 12:30:38 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=8256 Упродовж 9 років шість українських вчених розробляли прилад, який може допомогти Україні позбутися газової залежності. Вже є результати, які можна застосовувати, але немає політичної волі, зазначають розробники. До того ж винахід є економічно вигідним та екологічно безпечним, стверджують вчені з Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського. Справа життя […]

Запис Коболєв залuшиться без мільйонів! Українці розробили прилад, який позбавить країну газової залежності спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Упродовж 9 років шість українських вчених розробляли прилад, який може допомогти Україні позбутися газової залежності.

Вже є результати, які можна застосовувати, але немає політичної волі, зазначають розробники. До того ж винахід є економічно вигідним та екологічно безпечним, стверджують вчені з Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського. Справа життя для науковців є і справою, переважно, власного ентузіазму. Про фінансування відверто не кажуть, але зрозуміло, що воно вкрай мале або практично відсутнє.

«Може це український патріотизм, що ми щось створюємо для держави», – каже Юрій Попіль, доцент Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського.

Його перебиває колега, який має інший погляд: «Патріотизм до виживання. Оскільки державі такого роду розробки не потрібні, приватним інвесторам це не привабливо, бо вони заробляють на сировинних джерелах, а не на мізках. І це відрізняє Україну від решти світу, на жаль», – втручається аспірант Київського національного університету імені Тараса Шевченка Микола Клочок.

«Наші олігархи не вміють навіть використовувати єдиний ресурс, який в Україні залишився – це людський. Ми не знаходимо порозуміння з людьми, які мають великий капітал. А чому – тому що їм не вигідно мати низькі ціни, їхня маржа залежить від величини цієї ціни», – продовжує Клочок.

Але Юрій Попіль все ж резюмує: «Розум наш дасть можливість Україні вийти з цієї прірви, як економічної, так і паливної», – переконаний він.

Розробники продовжують пошуки інвесторів.

Опалення може коштувати вшестеро дешевше

Рідиною, на якій працює представлена система, є водо-вугілля, як її називають розробники з КПІ та КНУ.

Проект став переможцем конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge 2017», який щорічно проводить КПІ, і це означає появу перших інвестицій в подальшу розробку устаткування.

Для завершення роботи над пристроями, розробникам ще потрібно провести дослідження для стабільності горіння, часу роботи пристрою, рівня стійкості електродів і команда не збирається зупинятися ні в подальшій розробці, ні в пошуках інвестицій.

Запис Коболєв залuшиться без мільйонів! Українці розробили прилад, який позбавить країну газової залежності спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/02/16/kobolyev-zalushytsya-bez-miljoniv-ukrayinczi-rozrobyly-prylad-yakyj-pozbavyt-krayinu-gazovoyi-zalezhnosti/feed/ 0