Новини Передмістя https://news.peredmistia.com.ua Коротко про головне Sat, 18 Jan 2020 12:15:16 +0000 uk hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.13 Важливий закон, що стимулюватиме розвиток спроможних громад в Україні. https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/vazhlyvyj-zakon-shho-stymulyuvatyme-rozvytok-spromozhnyh-gromad-v-ukrayini/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/vazhlyvyj-zakon-shho-stymulyuvatyme-rozvytok-spromozhnyh-gromad-v-ukrayini/#respond Sat, 18 Jan 2020 12:12:21 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=7476 15 січня 2020 року Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” №2653 від 20.12.2019 і рекомендував парламенту прийняти його в першому читанні. Цей проект закону вводить поняття адміністративного центру територіальної громади та території територіальної громади. […]

Запис Важливий закон, що стимулюватиме розвиток спроможних громад в Україні. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

15 січня 2020 року Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” №2653 від 20.12.2019 і рекомендував парламенту прийняти його в першому читанні.

Цей проект закону вводить поняття адміністративного центру територіальної громади та території територіальної громади. Крім того, законопроект пропонує до прийняття закону про адміністративно-територіальний устрій України уповноважити Кабінет Міністрів України визначати адміністративні центри та території територіальних громад, а також подавати до Верховної Ради України проекти законодавчих актів щодо утворення і ліквідації районів.

«Це маленький, але дуже змістовний законопроект, без якого неможливо продовжувати децентралізацію. Реалізація закладених в ньому положень дозволить провести у 2020 році місцеві вибори на новій територіальній основі громад і районів», – прокоментував законопроект Віталій Безгін, народний депутат, голова підкомітету з питань адмінтерустрою Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

«Прийняття цього законопроекту дасть можливість Уряду прийняти необхідні рішення по затвердженню адміністративно-територіального устрою на рівні громад і районів. Крім того, він дозволить нам вирішити нагальну сьогодні проблему тих районів, а їх вже біля 30, які повністю покриті об’єднаними громадам. В цих районах функціонують районна адміністрація, районна рада, які фактично не мають повноваження але мають фінансуватися», – прокоментував В’ячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій.

Запис Важливий закон, що стимулюватиме розвиток спроможних громад в Україні. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/vazhlyvyj-zakon-shho-stymulyuvatyme-rozvytok-spromozhnyh-gromad-v-ukrayini/feed/ 0
Мудрі слова та роздуми від Розумкова. Але , на жаль, це лише приватна думка, а не політична воля перших осіб держави зменшити апетити чиновників і внести справедливість в цьому питанні. https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/mudri-slova-ta-rozdumy-vid-rozumkova-ale-na-zhal-cze-lyshe-pryvatna-dumka-a-ne-politychna-volya-pershyh-osib-derzhavy-zmenshyty-apetyty-chynovnykiv-i-vnesty-spravedlyvist-v-czomu-pytanni/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/mudri-slova-ta-rozdumy-vid-rozumkova-ale-na-zhal-cze-lyshe-pryvatna-dumka-a-ne-politychna-volya-pershyh-osib-derzhavy-zmenshyty-apetyty-chynovnykiv-i-vnesty-spravedlyvist-v-czomu-pytanni/#respond Sat, 18 Jan 2020 12:06:52 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=7473 Зарплати українських чиновників повинний бути в прямій залежності від зарплат простих громадян. Про це в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, передає Цензор.НЕТ. “Якщо ми з вами говоримо про підвищення заробітних плат для чиновників, напевно, їх варто було б прив’язувати до зростання заробітних плат населення. Коли ми порівнюємо зарплату глави Верховної […]

Запис Мудрі слова та роздуми від Розумкова. Але , на жаль, це лише приватна думка, а не політична воля перших осіб держави зменшити апетити чиновників і внести справедливість в цьому питанні. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Зарплати українських чиновників повинний бути в прямій залежності від зарплат простих громадян.
Про це в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, передає Цензор.НЕТ.

“Якщо ми з вами говоримо про підвищення заробітних плат для чиновників, напевно, їх варто було б прив’язувати до зростання заробітних плат населення. Коли ми порівнюємо зарплату глави Верховної Ради України та його колег, то тут – $ 1,5 тис., А в Європі, якщо не помиляюся, – до $ 50 тис. Звичайно ж, розрив колосальний. Але, наприклад, 3 грудня був Міжнародний день людей з інвалідністю. Я був на виставці, дивився, що вони роблять своїми руками. Феноменальні речі просто з яєчної шкаралупи, вона м’якої стає. І коли вони говорять, яка у них пенсія, заїкатися про те м, що давайте підвищимо мені зарплату, мова у мене не повернеться “, – сказав він.

Читайте також: “Це політичний жест”, – Разумков про “відставку” Гончарука

Спікер Ради зазначив, що максимальна зарплата, яку він отримав на своїй посаді, склала 41 тис. Грн.

 

Запис Мудрі слова та роздуми від Розумкова. Але , на жаль, це лише приватна думка, а не політична воля перших осіб держави зменшити апетити чиновників і внести справедливість в цьому питанні. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/mudri-slova-ta-rozdumy-vid-rozumkova-ale-na-zhal-cze-lyshe-pryvatna-dumka-a-ne-politychna-volya-pershyh-osib-derzhavy-zmenshyty-apetyty-chynovnykiv-i-vnesty-spravedlyvist-v-czomu-pytanni/feed/ 0
Цікава інформація для киян. Що зміниться в майбутньому ? https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/czikava-informacziya-dlya-kyyan-shho-zminytsya-v-majbutnomu/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/czikava-informacziya-dlya-kyyan-shho-zminytsya-v-majbutnomu/#respond Sat, 18 Jan 2020 11:06:07 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=7470 https://www.youtube.com/watch?v=Jw4pvLG

Запис Цікава інформація для киян. Що зміниться в майбутньому ? спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

https://www.youtube.com/watch?v=Jw4pvLG

Запис Цікава інформація для киян. Що зміниться в майбутньому ? спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/czikava-informacziya-dlya-kyyan-shho-zminytsya-v-majbutnomu/feed/ 0
“Будуть відповідати всі!”. Прем’єр-міністр України оголосив велику війну вирубці лісу: полетіла перша голова https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/budut-vidpovidaty-vsi-premyer-ministr-ukrayiny-ogolosyv-velyku-vijnu-vyrubczi-lisu-poletila-persha-golova/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/budut-vidpovidaty-vsi-premyer-ministr-ukrayiny-ogolosyv-velyku-vijnu-vyrubczi-lisu-poletila-persha-golova/#respond Sat, 18 Jan 2020 10:57:49 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=7466 Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зажадав відсторонити керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Малерія Мургу. Як пояснив глава Кабміну в Facebook, причина полягає в численних випадках незаконного вирубування лісів у регіоні. “Ніяких “чорних лісорубів” під прикриттям територіальних управлінь Держлісагентства не повинно існувати. Нахабне розкрадання українського лісу відійде в минуле!” – заявив прем’єр. Гончарук підкреслив, […]

Запис “Будуть відповідати всі!”. Прем’єр-міністр України оголосив велику війну вирубці лісу: полетіла перша голова спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зажадав відсторонити керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Малерія Мургу.

Як пояснив глава Кабміну в Facebook, причина полягає в численних випадках незаконного вирубування лісів у регіоні.

“Ніяких “чорних лісорубів” під прикриттям територіальних управлінь Держлісагентства не повинно існувати. Нахабне розкрадання українського лісу відійде в минуле!” – заявив прем’єр.

Гончарук підкреслив, що держава не заплющуватиме очі на існування сірого ринку й незаконні рубки лісу.

“Ті, хто працює в інтересах окремих груп впливу – одразу звільняйтеся. Всі, хто планує і далі розкрадати державні ресурси, думаючи, що це, “як завжди”, зійде з рук – будуть звільнені з посад. А після розслідування відповідними правоохоронними органами – притягнуті до відповідальності”, – написав він.

Запис “Будуть відповідати всі!”. Прем’єр-міністр України оголосив велику війну вирубці лісу: полетіла перша голова спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/budut-vidpovidaty-vsi-premyer-ministr-ukrayiny-ogolosyv-velyku-vijnu-vyrubczi-lisu-poletila-persha-golova/feed/ 0
Як гинули наші герої. Зібрана хронологія недавніх подій на фронті відкриває чимало трагічних історій життя та подвигів наших воїнів. Історія про тих, хто сьогодні вже не з нами. https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/yak-gynuly-nashi-geroyi-zibrana-hronologiya-nedavnih-podij-na-fronti-vidkryvaye-chymalo-tragichnyh-istorij-zhyttya-ta-podvygiv-nashyh-voyiniv-istoriya-pro-tyh-hto-sogodni-vzhe-ne-z-namy/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/yak-gynuly-nashi-geroyi-zibrana-hronologiya-nedavnih-podij-na-fronti-vidkryvaye-chymalo-tragichnyh-istorij-zhyttya-ta-podvygiv-nashyh-voyiniv-istoriya-pro-tyh-hto-sogodni-vzhe-ne-z-namy/#respond Sat, 18 Jan 2020 07:39:03 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=7463 Висновки про хід бойових дій, основні фактори, що спричиняють втрати і як застерегти бійців, показати прояви загроз. У 2018 році на фронті війни з російськими окупантами на Донбасі загинуло у бою та під час виконання бойових завдань 133 українські воїни (щодо обставин загибелі ще одного бійця зараз триває експертиза, можливо, він буде визнаний 134-м загиблим […]

Запис Як гинули наші герої. Зібрана хронологія недавніх подій на фронті відкриває чимало трагічних історій життя та подвигів наших воїнів. Історія про тих, хто сьогодні вже не з нами. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Висновки про хід бойових дій, основні фактори, що спричиняють втрати і як застерегти бійців, показати прояви загроз.
У 2018 році на фронті війни з російськими окупантами на Донбасі загинуло у бою та під час виконання бойових завдань 133 українські воїни (щодо обставин загибелі ще одного бійця зараз триває експертиза, можливо, він буде визнаний 134-м загиблим у бою).

Обставини загибелі кожного офіційно розслідувані, хоча в деяких окремих випадках можна зіштовхнутися з різним трактуванням подій навіть у офіційних джерелах.

Отже, загинуло 133 воїни.

Бойові втрати 2018 року: аналіз причин загибелі на фронті за рік 01

Основні чинники втрат:

1. Снайперський вогонь та вогонь кулеметів – 47 загиблих;
2. Уламкові поранення від вогню мінометів, СПГ-9, РПГ-7, ВОГів, гармат БМП, артилерії – 43 загиблих;
3. Підриви на мінах – 27 загиблих;
4. Ближній бій з використанням стрілецької зброї та ручних гранат – 11 загиблих;
5. Ураження керованою ракетою – 3 загиблих;
6. Померлі у військових шпиталях від поранень, яких зазнали на фронті у минулі роки – 2 загиблих.

Запис Як гинули наші герої. Зібрана хронологія недавніх подій на фронті відкриває чимало трагічних історій життя та подвигів наших воїнів. Історія про тих, хто сьогодні вже не з нами. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/yak-gynuly-nashi-geroyi-zibrana-hronologiya-nedavnih-podij-na-fronti-vidkryvaye-chymalo-tragichnyh-istorij-zhyttya-ta-podvygiv-nashyh-voyiniv-istoriya-pro-tyh-hto-sogodni-vzhe-ne-z-namy/feed/ 0
За думкою депутата, смертну кару потрібно повернути. https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/za-dumkoyu-deputata-smertnu-karu-potribno-povernuty/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/za-dumkoyu-deputata-smertnu-karu-potribno-povernuty/#respond Sat, 18 Jan 2020 07:37:34 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=7460 Повернути виняткову міру покарання у вигляді смертної кари за згвалтування дітей запропонував депутат парламенту Ісхак Масалієв. Таку пропозицію він озвучив 15 січня 2020 року на засіданні Жогорку Кенеша Киргизстану. За його словами, з 2020 року до депутатів повертається право вносити зміни до Конституції. Він запропонував уряду подумати над питанням про повернення смертної кари. «В останні […]

Запис За думкою депутата, смертну кару потрібно повернути. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Повернути виняткову міру покарання у вигляді смертної кари за згвалтування дітей запропонував депутат парламенту Ісхак Масалієв. Таку пропозицію він озвучив 15 січня 2020 року на засіданні Жогорку Кенеша Киргизстану.

За його словами, з 2020 року до депутатів повертається право вносити зміни до Конституції. Він запропонував уряду подумати над питанням про повернення смертної кари.

«В останні роки кількість сімейного насильства перейшло всі межі. Зростає і число згвалтувань дітей. Згвалтував дитину – це тварина, але навіть тварина так не робить. Навіщо державі їх годувати, охороняти і утримувати у в’язниці багато років? Куди ми йдемо? Люди втрачають свій людський вигляд », – сказав депутат Ісхак Масалієв.

Запис За думкою депутата, смертну кару потрібно повернути. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/za-dumkoyu-deputata-smertnu-karu-potribno-povernuty/feed/ 0
Як це жити за високим парканом ? У кожного свої смаки та вподобання. Але до комфортного, затишного та безпечного життя у новобудовах прагнуть всі. https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/yak-cze-zhyty-za-vysokym-parkanom-u-kozhnogo-svoyi-smaky-ta-vpodobannya-ale-do-komfortnogo-zatyshnogo-ta-bezpechnogo-zhyttya-u-novobudovah-pragnut-vsi/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/yak-cze-zhyty-za-vysokym-parkanom-u-kozhnogo-svoyi-smaky-ta-vpodobannya-ale-do-komfortnogo-zatyshnogo-ta-bezpechnogo-zhyttya-u-novobudovah-pragnut-vsi/#respond Sat, 18 Jan 2020 07:34:46 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=7457 Кияни вподобали закриті двори. Огорожі, відеокамери, вхід за перепустками — робиться все, аби відгородитися від зовнішнього світу. Це соціофобія чи новий тренд у житлобудуванні? Житлові комплекси зі своїми “еко-системами” серед топ-продажів на ринку нерухомості. Люди купують, бо шукають безпечне середовище. Комфортне й добросусідське. Натомість вони готові поступитися частиною власної приватності. Але, як показує практика, не […]

Запис Як це жити за високим парканом ? У кожного свої смаки та вподобання. Але до комфортного, затишного та безпечного життя у новобудовах прагнуть всі. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Кияни вподобали закриті двори. Огорожі, відеокамери, вхід за перепустками — робиться все, аби відгородитися від зовнішнього світу. Це соціофобія чи новий тренд у житлобудуванні?
Житлові комплекси зі своїми “еко-системами” серед топ-продажів на ринку нерухомості. Люди купують, бо шукають безпечне середовище. Комфортне й добросусідське. Натомість вони готові поступитися частиною власної приватності. Але, як показує практика, не всім це підходить…
Нам вдалося з’ясувати, чи є переваги у постійного життя за парканом і чому все більше людей на це погоджуються.
Аби лишитися незаангажованим можливостями елітних ЖК, журналіст “Букв” поїхав на околицю міста до Ліпінки — історичної місцини між Мостицьким та Сирецьким масивами Києва. У 2011 році забудовник Stolitsa Group почав тут зводити однойменний житловий комплекс.

Компанію “Буквам” склав київський урбаніст Володимир Хенгістов. Далі — слово йому.

Хто впровадив закриті ЖК?

Першим в історії закритим районом для заможних містян, де було заборонено ходити “звичайним людям”, вважають Бентон Плейс (Сент-Луїс).

Світовий лідер за кількістю приватних містечок — США. Донедавна в них проживало понад 11 млн осіб! Їхня кількість зростає щороку.

Зі Штатами за цим показником конкурують міста Китаю, Індії, Латинської Америки, а віднедавна — і пострадянського блоку.

Що об’єднує країни, де популярні закриті ЖК? Напевно, суттєва соціальна нерівність.

Запис Як це жити за високим парканом ? У кожного свої смаки та вподобання. Але до комфортного, затишного та безпечного життя у новобудовах прагнуть всі. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/yak-cze-zhyty-za-vysokym-parkanom-u-kozhnogo-svoyi-smaky-ta-vpodobannya-ale-do-komfortnogo-zatyshnogo-ta-bezpechnogo-zhyttya-u-novobudovah-pragnut-vsi/feed/ 0
В Україні не так все погано, вважає посол із Євросоюзу. Своїми думками щодо можливостей України в сучасному світі та про її основну роль, він і розповів нашим журналістам. https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/v-ukrayini-ne-tak-vse-pogano-vvazhaye-posol-iz-yevrosoyuzu-svoyimy-dumkamy-shhodo-mozhlyvostej-ukrayiny-v-suchasnomu-sviti-ta-pro-yiyi-osnovnu-rol-vin-i-rozpoviv-nashym-zhurnalistam/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/v-ukrayini-ne-tak-vse-pogano-vvazhaye-posol-iz-yevrosoyuzu-svoyimy-dumkamy-shhodo-mozhlyvostej-ukrayiny-v-suchasnomu-sviti-ta-pro-yiyi-osnovnu-rol-vin-i-rozpoviv-nashym-zhurnalistam/#respond Sat, 18 Jan 2020 07:28:42 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=7454 Великими перевагами України є її земля і можливості виготовлення органічних продуктів харчування. Також Україна “перемагає Європу за драйвом”. Про це в інтерв’ю “Європейській правді” заявив посол ЄС в Україні Матті Маасікас. На запитання про те, чи є те, в чому Україна вже є кращою за ЄС, дипломат відповів: “Так! Це ваша земля. Звісно, не тільки, […]

Запис В Україні не так все погано, вважає посол із Євросоюзу. Своїми думками щодо можливостей України в сучасному світі та про її основну роль, він і розповів нашим журналістам. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Великими перевагами України є її земля і можливості виготовлення органічних продуктів харчування. Також Україна “перемагає Європу за драйвом”.

Про це в інтерв’ю “Європейській правді” заявив посол ЄС в Україні Матті Маасікас.

На запитання про те, чи є те, в чому Україна вже є кращою за ЄС, дипломат відповів: “Так! Це ваша земля. Звісно, не тільки, але це важливо. Зараз органічні продукти дуже популярні всюди в Європі, але в Україні я був дуже вражений можливостями вашої країни у цьому питанні”.

“А якщо говорити глобальніше, то Україна вже зараз перемагає Європу за драйвом. Той драйв, та динаміка, які має ваша держава – це фантастично!”, – додав посол.

Маасікас також поділився, що є великим фанатом письменника Миколи Гоголя, його творів. “І я справді дуже хочу відвідати Миргород. Хочу побачити ті місця, де відбувалося те, про що він писав”, – каже дипломат.

“Але це не все. Як ви знаєте, я з Естонії. А тому я хочу побачити український регіон, який став частиною Радянського союзу пізніше, ніж моя держава, і був під радянською владою навіть коротший період, ніж Естонія. І тому я обов’язково відвідаю Закарпаття!” – розповів дипломат.

Запис В Україні не так все погано, вважає посол із Євросоюзу. Своїми думками щодо можливостей України в сучасному світі та про її основну роль, він і розповів нашим журналістам. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/v-ukrayini-ne-tak-vse-pogano-vvazhaye-posol-iz-yevrosoyuzu-svoyimy-dumkamy-shhodo-mozhlyvostej-ukrayiny-v-suchasnomu-sviti-ta-pro-yiyi-osnovnu-rol-vin-i-rozpoviv-nashym-zhurnalistam/feed/ 0
Знову страшний кримінал у столиці. https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/znovu-strashnyj-kryminal-u-stolyczi/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/znovu-strashnyj-kryminal-u-stolyczi/#respond Sat, 18 Jan 2020 07:17:20 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=7451 На вулиці Героїв Севастополя у Солом’янському районі Києва на смітнику було знайдено тіло немовля. Про це повідомляє Національна поліція Києва на своєму сайті. Правоохоронцям про страшну знахідку повідомив місцевий мешканець, який побачив у сміттєвому баку поліетиленовий пакет з мертвою дівчинкою. Ззовні ознак насильницької смерті на тілі немовля не виявлено. Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся […]

Запис Знову страшний кримінал у столиці. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

На вулиці Героїв Севастополя у Солом’янському районі Києва на смітнику було знайдено тіло немовля.

Про це повідомляє Національна поліція Києва на своєму сайті. Правоохоронцям про страшну знахідку повідомив місцевий мешканець, який побачив у сміттєвому баку поліетиленовий пакет з мертвою дівчинкою. Ззовні ознак насильницької смерті на тілі немовля не виявлено.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Зараз правоохоронці перевіряють записи з камер відеоспостереження, готують запити до пологових та лікарень. Поліція шукає мати померлого немовля та звертається по допомогу до киян. Вони просять громадян за телефоном 102 поділитись інформацією про жінок, які перебували на 8-9 місяці вагітності; вагітних жінок, які говорили про те, що дитина не бажана; жінок на останніх строках вагітності, які кілька днів не виходять із будинку на вулицю.

Запис Знову страшний кримінал у столиці. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/znovu-strashnyj-kryminal-u-stolyczi/feed/ 0
Зіркова ведуча хвора на онкологію. Поради жінкам від Алли Мазур. https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/zirkova-veducha-hvora-na-onkologiyu-porady-zhinkam-vid-ally-mazur/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/zirkova-veducha-hvora-na-onkologiyu-porady-zhinkam-vid-ally-mazur/#respond Sat, 18 Jan 2020 07:15:59 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=7448 54-річна українська журналістка Алла Мазур на початку листопада повідомила, що у неї виявили злоякісну пухлину. А 16 січня на сторінках соціальних мереж телеведуча дала кілька порад, як відшукати в собі сили та почати боротися. Вперше про онкохворобу Алла Мазур публічно заявила всередині листопада 2019 року. Тоді 54-річна ведуча ТСН опублікувала допис, у якому зізналась, що […]

Запис Зіркова ведуча хвора на онкологію. Поради жінкам від Алли Мазур. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

54-річна українська журналістка Алла Мазур на початку листопада повідомила, що у неї виявили злоякісну пухлину. А 16 січня на сторінках соціальних мереж телеведуча дала кілька порад, як відшукати в собі сили та почати боротися.

Вперше про онкохворобу Алла Мазур публічно заявила всередині листопада 2019 року. Тоді 54-річна ведуча ТСН опублікувала допис, у якому зізналась, що бореться з раком.

Вона вирішила не розголошувати деталей свого діагнозу, запевнивши, що розпочала курс лікування. Алла Мазур переконана, що її приклад може надихнути українців на обстеження та врешті врятувати чиєсь життя.

Наразі телеведуча, яка повернулася на екрани одразу після початку лікування, пережила четверту хіміотерапію. Вона далася їй значно легше, ніж попередні. Попереду в знаменитості складний шлях лікування та операція, яка обов’язково приведе до гарного результату.

А поки боротьба Алли Мазур за повноцінне життя триває, вона вирішила оприлюднити власні методи, як вберегти себе від розпачу випадку діагностування онкологічної хвороби. Відповідний допис з’явився на особистій сторінці телеведучої в інстаграмі.

Найперше, на чому наголосила телеведуча – регулярне обстеження. Аби розпочинати кожен рік свого життя щасливо, телеведуча пропонує відвідувати лікаря напередодні кожного дня народження. Піклування про своє здоров’я напередодні такого знакового дня точно не завадить, а дата ніколи не забудеться.

Якщо прогнози невтішні, журналістка радить не поспішати з висновками, адже навіть такі діагнози, як онкологія можуть бути хибними. Якщо чергове обстеження підтвердило захворювання, необхідно опанувати себе та одразу розпочинати лікування.

Не відкладати лікування в надії, що розсмокчеться, або допоможуть нетрадиційні методи. Міжнародні протоколи онколікування чіткі, загальні для всіх. Більше про свій діагноз і ліки, що пропонують, можна прочитати в інтернеті. Шукайте лікаря, якому довіряєте – і починайте шлях, – запевнила Алла Мазур.

Запис Зіркова ведуча хвора на онкологію. Поради жінкам від Алли Мазур. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/zirkova-veducha-hvora-na-onkologiyu-porady-zhinkam-vid-ally-mazur/feed/ 0
Цікава статистика. Чому японці часто помирають у ваннах. https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/czikava-statystyka-chomu-yaponczi-chasto-pomyrayut-u-vannah/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/czikava-statystyka-chomu-yaponczi-chasto-pomyrayut-u-vannah/#respond Sat, 18 Jan 2020 07:07:23 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=7445 Згідно демографічної статистики Міністерства охорони здоров’я, праці і добробуту Японії, число утоплень в домашніх ваннах в 2018 році склало 5398, що на 138 менше, ніж у попередньому році, і на 260 більше, ніж в 2016 році. У 2004 році кількість загиблих становила 2870 осіб, тобто за п’ятнадцять років цей показник майже подвоївся і зараз коливається […]

Запис Цікава статистика. Чому японці часто помирають у ваннах. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Згідно демографічної статистики Міністерства охорони здоров’я, праці і добробуту Японії, число утоплень в домашніх ваннах в 2018 році склало 5398, що на 138 менше, ніж у попередньому році, і на 260 більше, ніж в 2016 році. У 2004 році кількість загиблих становила 2870 осіб, тобто за п’ятнадцять років цей показник майже подвоївся і зараз коливається біля рівня в 5000 чоловік.

Як показують дані статистики Агентства у справах споживачів та інших джерел, під час прийняття ванн з різних причин вмирає близько 19 000 чоловік в рік. В умовах швидкого старіння населення в останні роки більше 90% таких випадків відбувається з людьми старше 65 років, а особливо зростає кількість смертей у віковій групі від 75 років. Такі нещасні випадки відбуваються частіше взимку, і в багатьох випадках смерть викликає тепловий шок через різку зміну температур і стрибків кров’яного тиску, що може привести в тому числі до інфаркту.

Агентство у справах споживачів для запобігання теплового шоку рекомендує, по-перше, перед прийняттям ванн нагрівати ванну кімнату і роздягальню; по-друге, приймати ванну на протязі до 10 хвилин при температурі води не вище 41 градуса; по-третє, не вставати з ванни різко; по-четверте, утримуватися від прийняття ванн відразу після їжі, перебуваючи під впливом алкоголю і т. п.

Запис Цікава статистика. Чому японці часто помирають у ваннах. спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/czikava-statystyka-chomu-yaponczi-chasto-pomyrayut-u-vannah/feed/ 0
Це трохи схоже на корупційні схеми. Чи не правда ? https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/cze-trohy-shozhe-na-korupczijni-shemy-chy-ne-pravda/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/cze-trohy-shozhe-na-korupczijni-shemy-chy-ne-pravda/#respond Sat, 18 Jan 2020 07:05:37 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=7442 Київська міська державна адміністрація оприлюднила результати аудиту діяльності комунального об’єднання «Київзеленбуд» з планування та проведення процедур закупівлі техніки спеціального призначення та електромобілів на 204,6 млн грн, а також виконання договорів поставки в 2016-2017 роках. В цілому в ході перевірки було виявлено порушень, що призвели до втрат на загальну суму понад 2 млн грн. Виявлені порушення […]

Запис Це трохи схоже на корупційні схеми. Чи не правда ? спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Київська міська державна адміністрація оприлюднила результати аудиту діяльності комунального об’єднання «Київзеленбуд» з планування та проведення процедур закупівлі техніки спеціального призначення та електромобілів на 204,6 млн грн, а також виконання договорів поставки в 2016-2017 роках. В цілому в ході перевірки було виявлено порушень, що призвели до втрат на загальну суму понад 2 млн грн. Виявлені порушення могли сприяти появі збитків ще на 171 млн гривень.

Зокрема, в рамках аудиту було виявлено безпідставне збільшення ціни на товар і висновок незначних договорів, які призвели до незаконних витрат майже на 2 млн гривень. Також КО «Київзеленбуд» примудрилося купити бортові вакуумні пилососи за ціною, що перевищує середньоринкову вартість подібних товарів на 183,1%. Тим самим було завдано збитків бюджету Києва в розмірі 2072, 32 тисяч гривень.

В ході перевірки з’ясувалося, що в 2016-2017 роках КО «Київзеленбуд» постійно купував техніку, яка була дорожче розрахункової вартості в столиці на 95-241%. «Це може свідчити про неефективну закупівлю з оціночними додатковими витратами орієнтовно до 104 970: 560 грн. ТОВ «Клімтехінвест» – 68 750,57 тис.грн (від 98% до 203%); ТОВ «Технопрофсервіс» – 21 970,16 тис (до 223%); ТОВ «Скала» – 14 249,78 тис (до 163%), розрахованими без урахування можливої ​​комерційної (посередницької) націнки постачальника », – сказано в документі.

При цьому у фахівців, які проводили аудит, виникли питання, до невідповідності умов договорів пропозицій учасників-переможців і вимогам тендерної документації. А самі механічні транспортні засоби не пройшли відповідну реєстрацію на підприємстві, тому невідомо, взагалі вони надійшли на КО «Київзеленбуд» чи ні.

У висновку в звіті про аудит сказано, що чиновниками було допущено неефективне використання коштів з оціночними втратами в розмірі понад 2 млн грн, а також з ризиком потенційних втрат орієнтовно 16 млн грн і з оціночними додатковими витратами орієнтовно 104 млн грн, розрахованими без урахування можливої ​​комерційної (посередницької) націнки постачальників.

Запис Це трохи схоже на корупційні схеми. Чи не правда ? спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/01/18/cze-trohy-shozhe-na-korupczijni-shemy-chy-ne-pravda/feed/ 0