Новини Передмістя https://news.peredmistia.com.ua Коротко про головне Sun, 24 May 2020 18:30:00 +0000 uk hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.14 Україну накриє потужний атмосферний фронт: які області під ударом https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/ukrayinu-nakryye-potuzhnyj-atmosfernyj-front-yaki-oblasti-pid-udarom/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/ukrayinu-nakryye-potuzhnyj-atmosfernyj-front-yaki-oblasti-pid-udarom/#respond Sun, 24 May 2020 18:30:00 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=10998 Погода в Україні буде холодною і дощовою Погода в Україні 25 травня принесе потужний атмосферний фронт, який накриє всю країну. Сильні зливи накриють всі регіони нашої країни за винятком Харківської, Донецької та Луганської областей. При цьому температура повітря буде залишатися низькою – в середньому від +14 до +20 градусів протягом дня. Як повідомляється в оновленому […]

Запис Україну накриє потужний атмосферний фронт: які області під ударом спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Погода в Україні буде холодною і дощовою

Погода в Україні 25 травня принесе потужний атмосферний фронт, який накриє всю країну. Сильні зливи накриють всі регіони нашої країни за винятком Харківської, Донецької та Луганської областей. При цьому температура повітря буде залишатися низькою – в середньому від +14 до +20 градусів протягом дня.

Як повідомляється в оновленому прогнозі, температура повітря підніметься на кілька градусів, у порівнянні з показниками тепла в неділю. Так, у центральних, західних і північних регіонах країни очікується +14… +17 градусів тепла. Трохи тепліша погода буде на Сході України – там термометри покажуть +16… +18 градусів тепла. Найвищі показники будуть спостерігатися в південних регіонах, де рівень тепла підніметься до +16… +20 градусів.

У нічний час стовпчики термометрів опустяться в середньому до +6… +9 градусів. У південних областях – до +11 градусів в темний час доби.

Низькі температури будуть зберігатися через атмосферний фронт, який вдарить по всіх областях нашої країни. Сухими залишаться тільки Харківська, Донецька і Луганська області.

Запис Україну накриє потужний атмосферний фронт: які області під ударом спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/ukrayinu-nakryye-potuzhnyj-atmosfernyj-front-yaki-oblasti-pid-udarom/feed/ 0
Савченко вперше дала інтерв’ю російському каналу до річниці правління Зеленського https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/savchenko-vpershe-dala-intervyu-rosijskomu-kanalu-do-richnyczi-pravlinnya-zelenskogo/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/savchenko-vpershe-dala-intervyu-rosijskomu-kanalu-do-richnyczi-pravlinnya-zelenskogo/#respond Sun, 24 May 2020 17:29:04 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=10995 Надія Савченко дала інтерв’ю російському телеканалу НТВ Надія Савченко вперше дала інтерв’ю російському телеканалу НТВ. Таким чином колишній народний депутат Верховної Ради вирішила зробити подарунок Володимиру Зеленському до річниці його президентства. Про це йдеться в анонсі інтерв’ю, яке вийде сьогодні, 24 травня. В рекламі інтерв’ю з Савченко, яке розпочалося о 18:00, йдеться про те, що […]

Запис Савченко вперше дала інтерв’ю російському каналу до річниці правління Зеленського спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Надія Савченко дала інтерв’ю російському телеканалу НТВ

Надія Савченко вперше дала інтерв’ю російському телеканалу НТВ. Таким чином колишній народний депутат Верховної Ради вирішила зробити подарунок Володимиру Зеленському до річниці його президентства. Про це йдеться в анонсі інтерв’ю, яке вийде сьогодні, 24 травня.

В рекламі інтерв’ю з Савченко, яке розпочалося о 18:00, йдеться про те, що “Надія Савченко: вбивця, яку спочатку зробили героєм України, а потім ворогом народу”.

Гордон виступив із заявою, що скандальні інтерв’ю були зроблені спільно з українськими спецслужбами. При цьому всі матеріали, які журналісту вдалося отримати, він передав до Гааги. Там вони будуть основою в процесі у справі про анексію Криму і розв’язуванні війни на Донбасі.

Заступник генерального прокурора України Гюндуз Мамедов заявив, що все сказане в інтерв’ю Гордону може використовуватися в кримінальних справах. Він також висловив Гордону подяку за ці показання.

Запис Савченко вперше дала інтерв’ю російському каналу до річниці правління Зеленського спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/savchenko-vpershe-dala-intervyu-rosijskomu-kanalu-do-richnyczi-pravlinnya-zelenskogo/feed/ 0
Що коїться? Терміново! Учасники мітингу на Майдані рушили до офісу Зеленського https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/shho-koyitsya-terminovo-uchasnyky-mityngu-na-majdani-rushyly-do-ofisu-zelenskogo/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/shho-koyitsya-terminovo-uchasnyky-mityngu-na-majdani-rushyly-do-ofisu-zelenskogo/#respond Sun, 24 May 2020 16:02:47 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=10992 У колоні – не менше 3 тис. осіб Близько трьох тисяч учасників акції “Стоп реванш” вирушили з Майдану незалежності. Мітингувальники направляються до офісу президента в Маріїнському палаці. Про це з місця подій повідомляє кореспондент РБК-Україна. За попередніми даними, в колоні не менше трьох тисяч осіб. Фото з місця подій (Віталій Носач, РБК-Україна) Крім невдоволення політикою […]

Запис Що коїться? Терміново! Учасники мітингу на Майдані рушили до офісу Зеленського спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

У колоні – не менше 3 тис. осіб

Близько трьох тисяч учасників акції “Стоп реванш” вирушили з Майдану незалежності. Мітингувальники направляються до офісу президента в Маріїнському палаці.

Про це з місця подій повідомляє кореспондент РБК-Україна.

За попередніми даними, в колоні не менше трьох тисяч осіб.

Фото з місця подій (Віталій Носач, РБК-Україна)

Крім невдоволення політикою правління президента Володимира Зеленського, зокрема, його мирних ініціатив щодо врегулювання ситуації на Донбасі, учасники мітингу також вимагають звільнити главу його Офісу – Андрія Єрмака.

Акцію “Стоп реванш” організували дві громадські організації, які позиціонують себе як патріотичні – “Демократична сокира” і “Справа громад”. Пізніше до акції приєднався “Національний корпус”.

Паралельно аналогічні акції повинні відбутися у більшості українських міст.

Запис Що коїться? Терміново! Учасники мітингу на Майдані рушили до офісу Зеленського спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/shho-koyitsya-terminovo-uchasnyky-mityngu-na-majdani-rushyly-do-ofisu-zelenskogo/feed/ 0
Маски для дітей у садочках: у МОЗ зробили важливе уточнення https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/masky-dlya-ditej-u-sadochkah-u-moz-zrobyly-vazhlyve-utochnennya/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/masky-dlya-ditej-u-sadochkah-u-moz-zrobyly-vazhlyve-utochnennya/#respond Sun, 24 May 2020 14:30:04 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=10989 Глава МОЗ Максим Степанов розповів, чи потрібно дітям носити маски в садках В Україні відкривають дитячі садочки вже з 25 травня в рамках другого етапу ослаблення карантину. У МОЗ представили рекомендації для роботи дошкільних установ в умовах пандемії, в яких розповідалося про носіння масок Міністр Максим Степанов уточнив, що маски потрібно носити не дітям, а […]

Запис Маски для дітей у садочках: у МОЗ зробили важливе уточнення спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Глава МОЗ Максим Степанов розповів, чи потрібно дітям носити маски в садках

В Україні відкривають дитячі садочки вже з 25 травня в рамках другого етапу ослаблення карантину. У МОЗ представили рекомендації для роботи дошкільних установ в умовах пандемії, в яких розповідалося про носіння масок

Міністр Максим Степанов уточнив, що маски потрібно носити не дітям, а батькам, які приводять дитину в садок. Чиновник наголосив під час брифінгу 23 травня, що МОЗ не давав рекомендацій щодо носіння масок дітьми в установі.

“З 25 травня ми дійсно даємо можливість відновити роботу дошкільних навчальних закладів, якщо це дозволяє епідемічна ситуація в регіоні. В наших рекомендаціях немає вимоги, щоб діти постійно знаходились в масках”, – заявив він.

Також Степанов закликав українців уважніше читати “чіткі та зрозумілі” вимоги та рекомендації.

Зазначимо, що уточнення послідувало після брифінгу глави МОЗ Степанова в Чернівцях 21 травня, коли чиновник відповідав на запитання журналістів щодо нових правил у дитячих садках і як вихователі зможуть проконтролювати, “щоб діти ходили в масках”. Степанов зазначив, що вихователі повинні стежити за виконанням малюками протиепідемічних вимог і визнав, що це на практиці – завдання не з легких.

Відео брифінгу опубліковано на Facebook-сторінці Олега Осачука (питання про дитсадки обговорювалося в ролику на 8.20 хвилині).

Нагадаємо, що раніше ми розповідали про затверджені рекомендації МОЗ щодо роботи садків з 25 травня. У них, серед іншого, зазначається наступне: батьки, які приводять дитину у заклад, повинні користуватися масками.

Додамо також, що нещодавно колишній керівник МОЗ Уляна Супрун звернула увагу, що дітям до 2 років носити маску не можна. Річ у тім, що у малюків такого віку не розвинені дихальні шляхи, і тому є ризик задушення.

Запис Маски для дітей у садочках: у МОЗ зробили важливе уточнення спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/masky-dlya-ditej-u-sadochkah-u-moz-zrobyly-vazhlyve-utochnennya/feed/ 0
У Києві запрацював транспорт: куди їдуть пасажири і що змінилося за час карантину https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/u-kyyevi-zapraczyuvav-transport-kudy-yidut-pasazhyry-i-shho-zminylosya-za-chas-karantynu/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/u-kyyevi-zapraczyuvav-transport-kudy-yidut-pasazhyry-i-shho-zminylosya-za-chas-karantynu/#respond Sun, 24 May 2020 14:17:42 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=10986 Транспорт у столиці запрацював 23 травня Транспорт у Києві вже розвозить городян в різні куточки столиці. 23 травня з 12:00 проїзд був дозволений без спецперепусток, хоча навіть сьогодні далеко не всі водії про це знають. Киян перевозять в нових умовах і, напевно, цікаво дізнатися, куди їдуть люди і які зміни відбулися за час карантину. Більш […]

Запис У Києві запрацював транспорт: куди їдуть пасажири і що змінилося за час карантину спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Транспорт у столиці запрацював 23 травня

Транспорт у Києві вже розвозить городян в різні куточки столиці. 23 травня з 12:00 проїзд був дозволений без спецперепусток, хоча навіть сьогодні далеко не всі водії про це знають.

Киян перевозять в нових умовах і, напевно, цікаво дізнатися, куди їдуть люди і які зміни відбулися за час карантину. Більш детально розповіли кореспонденти видання “Сьогодні”.

“Наш начальник вранці сказав, що начебто обмеження поки залишаються в силі, тому пускати буду тільки по пропуску”, – прокоментував кондуктор автобуса №118.

Однак є й інша категорія водіїв. Їм на пропуск байдуже. Головне, щоб у масках. “Два місяці просиділи без роботи, а сьогодні у нас і пасажирів репетиція нормального життя. Пускати буду тільки тих, хто в масках. Не хочеться, щоб за таке порушення оштрафували”, – сказав водій маршрутки.

За словами маршрутників, далеко не всі жителі Києва знають, що транспорт ходить, тому пасажирів не дуже багато. За 7 хвилин і в одну і в другу маршрутку зайшли не більше, ніж по 10 чоловік.

Крім того, через карантин виникла проблема. Виявляється, багато хто з водіїв вже не планує повертатися на маршрути, оскільки під час обмежень вони знайшли іншу роботу.

У трамваях на лівому березі пасажирів було побільше. Проїзд все ще залишається тим же. Пасажири розплачуються і їдуть по своїх справах. “Поруч з моїм будинком немає великого магазину, де ціни, все-таки, нижче. Планую закупити продуктів на тиждень, нести в руках повну сумку важко, тому і їду в великий маркет, щоб й назад на трамваї повернутися”, – розповів один з пенсіонерів.

Нагадаємо, столиця України давно готувалася відновити перевезення в громадському транспорті у звичайному режимі. Після 22 травня пасажири, водії та кондуктори повинні бути в захисних масках, контролювати дотримання протиепідемічних заходів буде поліція і муніципальна варта.

Запис У Києві запрацював транспорт: куди їдуть пасажири і що змінилося за час карантину спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/u-kyyevi-zapraczyuvav-transport-kudy-yidut-pasazhyry-i-shho-zminylosya-za-chas-karantynu/feed/ 0
Маски не обов’язкові, але рекомендуються: з 25 травня в Києві відкривають дитсадки https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/masky-ne-obovyazkovi-ale-rekomenduyutsya-z-25-travnya-v-kyyevi-vidkryvayut-dytsadky/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/masky-ne-obovyazkovi-ale-rekomenduyutsya-z-25-travnya-v-kyyevi-vidkryvayut-dytsadky/#respond Sun, 24 May 2020 12:41:03 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=10983 Про це повідомляє Хрещатик.News з посиланням на пресслужбу МОЗ. В умовах адаптивного карантину в дошкільних закладах освіти заборонені м’які іграшки, килими, багаторазові рушники, одночасне харчування та свята. Малюкам рекомендовано більше гуляти і навіть займатися на свіжому повітрі, а батькам не дозволять заходити у приміщення закладу. Максим Степанов зазначив, що міністерство не наполягає на носінні дітлахами […]

Запис Маски не обов’язкові, але рекомендуються: з 25 травня в Києві відкривають дитсадки спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Про це повідомляє Хрещатик.News з посиланням на пресслужбу МОЗ. В умовах адаптивного карантину в дошкільних закладах освіти заборонені м’які іграшки, килими, багаторазові рушники, одночасне харчування та свята. Малюкам рекомендовано більше гуляти і навіть займатися на свіжому повітрі, а батькам не дозволять заходити у приміщення закладу. Максим Степанов зазначив, що міністерство не наполягає на носінні дітлахами захисних масок, а лише рекомендує.

Джерело: khreschatyk.news

Запис Маски не обов’язкові, але рекомендуються: з 25 травня в Києві відкривають дитсадки спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/masky-ne-obovyazkovi-ale-rekomenduyutsya-z-25-travnya-v-kyyevi-vidkryvayut-dytsadky/feed/ 0
У Міжнародному аеропорту Львів назвали дату запуску рейсів https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/u-mizhnarodnomu-aeroportu-lviv-nazvaly-datu-zapusku-rejsiv/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/u-mizhnarodnomu-aeroportu-lviv-nazvaly-datu-zapusku-rejsiv/#respond Sun, 24 May 2020 12:08:41 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=10980 Авіаперельоти в Україні будуть можливі з 15 червня Міжнародний аеропорт Львів готовий відновити авіаперельоти по Україні, а також чартерні рейси в інші країни вже з червня. Зараз адміністрація аеропорту чекає, що Кабінет міністрів найближчим часом відновить пасажирські авіаперевезення. В такому випадку, в Київ зі Львова можна буде літати вже в червні. Як повідомила гендиректор аеропорту […]

Запис У Міжнародному аеропорту Львів назвали дату запуску рейсів спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Авіаперельоти в Україні будуть можливі з 15 червня

Міжнародний аеропорт Львів готовий відновити авіаперельоти по Україні, а також чартерні рейси в інші країни вже з червня. Зараз адміністрація аеропорту чекає, що Кабінет міністрів найближчим часом відновить пасажирські авіаперевезення. В такому випадку, в Київ зі Львова можна буде літати вже в червні.

Як повідомила гендиректор аеропорту Тетяна Романовська “Львівському порталу”, перші рейси зі Львова до Києва можуть бути здійснені вже на початку червня, аеропорт готовий до цього.

“Зокрема, авіакомпанія Windrose готова з початку червня здійснювати рейси зі Львова в Київ. Чартерні рейси на курорти Єгипту і Туреччини можуть початися з кінця червня. Wizz Air та Ryanair і вже готові до польотів у Львів, але очікують відповідних рішень уряду. Також сьогодні готова і компанія Бєлавіа. Turkish Airlines має намір повернутися на лінію у Львів з червня-липня, а польський LOT – з липня”, – сказала Романовська.

Нагадаємо, що в Україні з 11 травня почалося ослаблення карантину. Вже з 22 травня влади прийняли рішення про адаптивне ослаблення карантину в регіонах з позитивною динамікою поширення коронавіруса. Так, вже з 22 травня були частково зняті обмеження щодо пасажирських перевезень у містах і областях, відновлено міжміське сполучення. З 25 травня Харків та Київ готуються до запуску метрополітену.

Запис У Міжнародному аеропорту Львів назвали дату запуску рейсів спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/u-mizhnarodnomu-aeroportu-lviv-nazvaly-datu-zapusku-rejsiv/feed/ 0
У Криму оголосили зрив курортного сезону: що сталося https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/u-krymu-ogolosyly-zryv-kurortnogo-sezonu-shho-stalosya/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/u-krymu-ogolosyly-zryv-kurortnogo-sezonu-shho-stalosya/#respond Sun, 24 May 2020 11:27:14 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=10977 Власники пансіонатів зазнають серйозних збитків У Криму потік відпочиваючих в цьому сезоні знизиться до критичного мінімуму. Раніше на півострів прибувало близько мільйона чоловік, але в цей раз все буде зовсім інакше. Саме через пандемію коронавірусу очікується критичний мінімум туристів цього літа. Про це заявив голова “Асоціації індустрії гостинності України” Олександр Лієв, передає видання “Апостроф”. “Люди […]

Запис У Криму оголосили зрив курортного сезону: що сталося спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Власники пансіонатів зазнають серйозних збитків

У Криму потік відпочиваючих в цьому сезоні знизиться до критичного мінімуму. Раніше на півострів прибувало близько мільйона чоловік, але в цей раз все буде зовсім інакше.

Саме через пандемію коронавірусу очікується критичний мінімум туристів цього літа. Про це заявив голова “Асоціації індустрії гостинності України” Олександр Лієв, передає видання “Апостроф”.

“Люди з інших регіонів нашої країни їдуть, щоб побачитися з родичами, друзями. З Росії приїдуть ті, хто в силу об’єктивних причин без Криму обійтися не може… В плані медичного туризму, окремі кримські санаторії є унікальними, а альтернативу знайти складно”, – пояснив Лієв.

“Якщо минулого літа з 15 номерів в середньому у нас була зайнята третина, то в цьому – порожньо. Коли знімуть карантин, неясно. Навіть якщо його скасують, і ми відпрацюємо липень-серпень у торішніх обсягах, то все одно підемо в жирний мінус”, – прокоментував власник одного з пансіонатів в селищі Штормове.

Раніше туристи їхали в Крим заради чистого моря і зручних пляжів. Санаторії брали приблизно 30% від загального потоку. Інші зупинялися у приватних домоволодіннях, перероблених під невеликі готелі.

Сергій Аксьонов закликає не будувати ілюзій і розуміти, що курортний сезно навряд чи відбудеться. До такого висновку політик прийшов після спілкування з представниками курортної сфери.

Основна проблема полягає в тому, що Крим живе за рахунок літнього оздоровчого сезону. За сприятливої обстановки на півострові може відбутися внутрішній туризм, в іншому випадку бізнесмени зазнають серйозні неприємності.

Запис У Криму оголосили зрив курортного сезону: що сталося спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/u-krymu-ogolosyly-zryv-kurortnogo-sezonu-shho-stalosya/feed/ 0
Україна зможе вступити в НАТО, навіть воюючи з Росією: в США знайшли рішення https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/ukrayina-zmozhe-vstupyty-v-nato-navit-voyuyuchy-z-rosiyeyu-v-ssha-znajshly-rishennya/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/ukrayina-zmozhe-vstupyty-v-nato-navit-voyuyuchy-z-rosiyeyu-v-ssha-znajshly-rishennya/#respond Sun, 24 May 2020 11:14:14 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=10974 Курт Волкер розповів, як Україна з окупованими РФ територіями зможе вступити в НАТО Росія використовує окупацію Криму та частини Донбасу для недопущення вступу України в НАТО. Але є спосіб нівелювати такий шантаж. Про це заявив американський дипломат, колишній спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер під час дискусії у рамках “Київського безпекового форуму”. […]

Запис Україна зможе вступити в НАТО, навіть воюючи з Росією: в США знайшли рішення спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Курт Волкер розповів, як Україна з окупованими РФ територіями зможе вступити в НАТО

Росія використовує окупацію Криму та частини Донбасу для недопущення вступу України в НАТО. Але є спосіб нівелювати такий шантаж.

Про це заявив американський дипломат, колишній спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер під час дискусії у рамках “Київського безпекового форуму”.

“Росія хоче не дозволити країнам, таким як Україна, Грузія, Молдова, вступити до Альянсу. І вона окупувала певні території в цих країнах”, – сказав він.

Волкер наголосив, що члени НАТО не мають особливого бажання приймати до своїх лав країни, в яких є окуповані РФ території, бо згідно 5 статті Альянсу це автоматично означало б необхідність воювати з Росією. Річ у тому, в даній статті йдеться про те, що напад на будь-яку країну-члена НАТО розглядатиметься як напад на весь Альянс.

Американський дипломат наголосив на необхідності позбавити РФ права вето щодо вступу країн до Альянсу і запропонував не застосовувати п’яту статтю до окупованих територій.

“Ми зобов’язуємося першими не застосовувати силу, щоб їх повернути, і підтримуватимемо лише мирну реінтеграцію цих територій та відновлення цілісності країн, що прагнуть вступити до НАТО. Це має позбавити Росію стимулів щодо продовження окупації цих територій”, – заявив Волкер.

Відео: Курт Волкер на Київському форумі безпеки розповів, як Україна з окупованими РФ територіями може вступити в НАТО

Раніше в травні віце-прем’єр-міністр з питань європейської та північноатлантичної інтеграції України Вадим Пристайко заявив, що наша країна може отримати запрошення приєднатися до програми Партнерства розширених можливостей НАТО вже на наступному засіданні Альянсу на рівні міністрів оборони.

Нагадаємо також, що наприкінці 2019 року Дмитро Кулеба (займав на той момент пост віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції) озвучив прогноз, що Україна вступить в НАТО раніше, ніж в Євросоюз.

Запис Україна зможе вступити в НАТО, навіть воюючи з Росією: в США знайшли рішення спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/ukrayina-zmozhe-vstupyty-v-nato-navit-voyuyuchy-z-rosiyeyu-v-ssha-znajshly-rishennya/feed/ 0
Фаріон: «Ми скинемо Зеленського. Влада буде в наших руках » https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/farion-my-skynemo-zelenskogo-vlada-bude-v-nashyh-rukah/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/farion-my-skynemo-zelenskogo-vlada-bude-v-nashyh-rukah/#respond Sun, 24 May 2020 10:33:46 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=10971 Екс-народний депутат України Ірина Фаріон на одному з львівських телеканалів загрожує поваленням Президенту України Володимиру Зеленському. Про це повідомляє EJ За словами Ірини Фаріон, влада в Україні повинна належати Тягнибоку і націоналістам, а Зеленський для неї ворог. Фаріон про Зеленський: «Скотина …» Фаріон у вкрай образливій формі стверджує, що переважна більшість громадян України насправді не […]

Запис Фаріон: «Ми скинемо Зеленського. Влада буде в наших руках » спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Екс-народний депутат України Ірина Фаріон на одному з львівських телеканалів загрожує поваленням Президенту України Володимиру Зеленському.
Про це повідомляє EJ
За словами Ірини Фаріон, влада в Україні повинна належати Тягнибоку і націоналістам, а Зеленський для неї ворог.
Фаріон про Зеленський: «Скотина …»
Фаріон у вкрай образливій формі стверджує, що переважна більшість громадян України насправді не є українцями. У тому числі до українців нібито не належить і Президент України Володимир Зеленський.
Вона публічно заявляє, що Президента Зеленського найближчим часом повалений, а владу в країні перейде в руки справжніх українців:

Також Фаріон ображає абсолютна більшість громадян України, які проголосували за президента Зеленського.
Вона публічно говорить, що Зеленський «скотина» і більшість громадян України також «худоби».

Запис Фаріон: «Ми скинемо Зеленського. Влада буде в наших руках » спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/farion-my-skynemo-zelenskogo-vlada-bude-v-nashyh-rukah/feed/ 0
Суд над стрільцем в Житомирі: вбив 7 людей Захаренко розповів про те, що зробив після масового розстрілу https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/sud-nad-strilczem-v-zhytomyri-vbyv-7-lyudej-zaharenko-rozpoviv-pro-te-shho-zrobyv-pislya-masovogo-rozstrilu/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/sud-nad-strilczem-v-zhytomyri-vbyv-7-lyudej-zaharenko-rozpoviv-pro-te-shho-zrobyv-pislya-masovogo-rozstrilu/#respond Sun, 24 May 2020 10:14:15 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=10968 Сьогодні, 23 травня, в суді Житомира оберуть запобіжний захід для Анатолія Захаренко, який рано вранці 22 травня розстріляв на березі ставка біля села Новоселиця 7 осіб. На суді Захаренко розповів свою версію події. Який розстріляв 7 осіб Захаренко, в зал суду зайшов під конвоєм. На ньому б бронежилет, захисна маска. Публічна частина розглядів транслювалася в […]

Запис Суд над стрільцем в Житомирі: вбив 7 людей Захаренко розповів про те, що зробив після масового розстрілу спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Сьогодні, 23 травня, в суді Житомира оберуть запобіжний захід для Анатолія Захаренко, який рано вранці 22 травня розстріляв на березі ставка біля села Новоселиця 7 осіб. На суді Захаренко розповів свою версію події. Який розстріляв 7 осіб Захаренко, в зал суду зайшов під конвоєм. На ньому б бронежилет, захисна маска. Публічна частина розглядів транслювалася в Мережі. Адвокат просив укладення свого підзахисного під домашній арешт. Однак прокурори наполягали, щоб стрілка взяли під варту в СІЗО без права внесення застави, повідомляє Діалог.UA. Захаренко розповів на суді, що зі своїм жертвами був знайомий багато років.

Він також додав, що в день розстрілу у нього виникла сварка з гостями, на його адресу були погрози. 58-річний стрілець повідомив, що він оборонявся, і що він чесна людина. Як розповів Захаренко, в ту ніч у нього на ставці було 8 чоловік. Стрілець заявив, що це був самозахист. “Їх було вісім, а я – сам, і тим більше вночі. Я не ховався, хоча міг”, – розповів Захаренко. За його словами, після події він не став ховатися, а повідомив у відповідні органи про те, що трапилося, і чекав, поки за ним приїдуть. “Приїхали органи, я підійшов, поклав рушницю на капот і все. Я міг і не повідомляти про все, але я – чесна людина”, – заявив стрілок на суді.

Запис Суд над стрільцем в Житомирі: вбив 7 людей Захаренко розповів про те, що зробив після масового розстрілу спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/sud-nad-strilczem-v-zhytomyri-vbyv-7-lyudej-zaharenko-rozpoviv-pro-te-shho-zrobyv-pislya-masovogo-rozstrilu/feed/ 0
Під Києвом підліток застрелив ветерана АТО https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/pid-kyyevom-pidlitok-zastrelyv-veterana-ato/ https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/pid-kyyevom-pidlitok-zastrelyv-veterana-ato/#respond Sun, 24 May 2020 09:37:08 +0000 https://news.peredmistia.com.ua/?p=10965 Чоловік раніше служив у складі батальйону “Айдар” У місті Вишгород 16-річний хлопець убив 45-річного ветерана АТО Ігоря Корнієнко (“Коріння”). Трагедія сталася в ніч на 22 травня. Про це повідомляє прес-служба поліції Київської області. Повідомляється, що близько 3:00 сталося зіткнення між групою молодих людей і двома дорослими чоловіками. Під час бійки один з компанії, де були […]

Запис Під Києвом підліток застрелив ветерана АТО спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>

Чоловік раніше служив у складі батальйону “Айдар”

У місті Вишгород 16-річний хлопець убив 45-річного ветерана АТО Ігоря Корнієнко (“Коріння”). Трагедія сталася в ніч на 22 травня.

Про це повідомляє прес-служба поліції Київської області.

Повідомляється, що близько 3:00 сталося зіткнення між групою молодих людей і двома дорослими чоловіками.

Під час бійки один з компанії, де були неповнолітні, помітив біля свого супротивника в сумці зброя. Вихопив його і зробив прицільний постріл. В цей час один з компанії стрілка вдарив іншого чоловіка, який втратив свідомість. Після чого нападники зникли в невідомому напрямку”, – йдеться в повідомленні.

Прийшовши в себе, травмований чоловік викликав правоохоронців.

Від отриманого вогнепального поранення житель Вишгорода помер на місці. З місця трагедії співробітники поліції вилучили зброю МКМ-072СБ і патрони.

Поліція затримала чотирьох учасників інциденту – неповнолітніх віком 15-17 років та 19-річного хлопця. Серед затриманих – 16-річний хлопець, який ґрунтовно підозрюється у навмисному вбивстві. Він тимчасово проживає в Сумській області.

За даним фактом порушено дві кримінальні провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) та за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

У об’єднанні ветеранів “Ми українці” повідомили, що загиблий два роки воював в районі проведення ООС у складі батальйону “Айдар”, після чого повернувся в Вишгород та працював охоронцем.

Запис Під Києвом підліток застрелив ветерана АТО спершу з'явиться на Новини Передмістя.

]]>
https://news.peredmistia.com.ua/2020/05/24/pid-kyyevom-pidlitok-zastrelyv-veterana-ato/feed/ 0